01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Купольні муляжі

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24632
Цiна: 225.00 грн
Код товару: 24515
Цiна: 165.00 грн
Купольні муляжі

Особливості використання муляжів при забезпеченні безпеки приміщень

Відеоспостереження є найбільш ефективною системою забезпечення технічної охорони. Завдяки грамотному підбору обладнання і його встановленню можна отримувати повне зображення про те, що відбувається в будинку або організації. Крім справжніх камер часто використовуються обманки. Вони є відмінним доповненням до справжніх пристроїв, що дозволяє створити враження про те, що використовується серйозна система охорони.

Що потрібно знати про ці пристрої?

Забезпечення безпеки і відстеження дій зловмисників актуально як для житлових будинків і квартир, так і для офісів, магазинів і різних закладів. Однак для можливості зниження витрат, багато хто вдається до використання обманок.

Муляжі купольної камери відеоспостереження використовуються всередині приміщень (магазинів, офісів, закладів громадського харчування тощо). Вони відрізняються певною формою (у вигляді купола) і являють собою реалістичний вигляд справжньої камери. Крім монтажу всередині приміщень, їх можна встановлювати і зовні, але в даному випадку рекомендується вибирати ті зони, де є навіс.

Якщо потрібно купити муляж купольної камери для доповнення системи безпеки, варто звернути увагу на наступні параметри:

  • тип живлення пристрою (в більшості випадків представлені акумуляторні прилади, які працюють від батарейок типу АА або ААА);
  • особливості монтажу (можуть встановлюватися як на стелю, так і на стіну);
  • наявність вбудованого ІЧ-світлодіода, який блимає і створює ефект роботи пристрою в режимі запису.

Муляж відеокамери є пасивним елементом системи відеоспостереження. Він створює психологічний вплив на зловмисників, створюючи враження, що ведеться постійний відеоконтроль за всим, що відбувається в торговому залі або інших приміщеннях. Їх головними перевагами є:

  • доступність (невелика вартість);
  • легкий монтаж;
  • збільшення рівня безпеки;
  • максимально реалістичний вигляд.

Купити муляж купольної камери можна за доступними цінами в спеціалізованому інтернет-магазині Охорона. Тут представлений великий асортимент не тільки обманок, а й справжніх елементів відеоспостереження. Для створення належного ефекту рекомендується також вибрати наклейку з написом "Ведеться відеоспостереження". Замовити необхідні товари можна як в Києві, так і з доставкою в будь-яке інше місто України.

Читати повністю