30.09.2022 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Про нас

Інтернет магазин «Ohrana.ua» - роздрібний підрозділ проектно-монтажної організації «Інтелектуальні системи».

Магазин орієнтований на клієнтів, які самостійно хочуть захистити своє майно за допомогою сучасних засобів охорони за розумною ціною. Пропонуючи Вам продукцію - ми спираємося на власний досвід впровадження та експлуатації даної техніки. Ми продаємо тільки те, що перевірили і випробували в роботі особисто.

Наші технічні фахівці готові підказати не тільки ціну і наявність, а й допомогти з вибором, і головне, надати технічну підтримку в процесі монтажу і налаштування.

Ми не просто «продаємо»! Ми працюємо над тим, що б складне - перетворити в просте і зрозуміле для Вас. Ми надаємо такі послуги, як індивідуальна передпродажна настройка, дистанційне програмування та інше. Що б встановити сигналізацію на дачі або в гаражі Вам не потрібно володіти особливими інженерними навичками і вивчати багатотомні керівництва. Серед наших клієнтів є як досвідчені монтажники, так і люди, що зіштовхуються з охоронною технікою вперше.

Ми пишаємося тим, що жоден наш клієнт не відмовився від своєї ідеї, тільки тому, що «не розібрався».

Будемо раді допомогти і Вам. Приємних покупок!

Відгуки наших клієнтів
★★★★
Заказала услугу охрану дома , плачу 2900 в месяц качество оправдывает цену. Благодарна данной компании за предоставление услуги
★★★★
Молодцы. Всегда дадут дельный совет и помогут с выбором товара
★★★★
Очень приветливые и отзывчивые менеджеры в магазине на Лобановского. Все подсказали, подобрали.
★★★★
Хотела заказать перцовые баллончики в подарок, написала в несколько фирм. Здесь мне во-первых ответили, во-вторых нормально общались, в-третьих - выполнили небольшую просьбу относительно заказа, а в-четвёртых доставили всё в оговорённые сроки! (И это учитывая предоплату, после которой от большинства фирм заказа можно ждать неделями). Ещё раз спасибо огромное!
Всі відгуки на Google
Нашi бренди
Нічого не знайдено.
Отримайте безкоштовну консультацію
Напишіть нам