29.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Про нас

Інтернет магазин «Ohrana.ua» - роздрібний підрозділ проектно-монтажної організації «Інтелектуальні системи».

Магазин орієнтований на клієнтів, які самостійно хочуть захистити своє майно за допомогою сучасних засобів охорони за розумною ціною. Пропонуючи Вам продукцію - ми спираємося на власний досвід впровадження та експлуатації даної техніки. Ми продаємо тільки те, що перевірили і випробували в роботі особисто.

Наші технічні фахівці готові підказати не тільки ціну і наявність, а й допомогти з вибором, і головне, надати технічну підтримку в процесі монтажу і налаштування.

Ми не просто «продаємо»! Ми працюємо над тим, що б складне - перетворити в просте і зрозуміле для Вас. Ми надаємо такі послуги, як індивідуальна передпродажна настройка, дистанційне програмування та інше. Що б встановити сигналізацію на дачі або в гаражі Вам не потрібно володіти особливими інженерними навичками і вивчати багатотомні керівництва. Серед наших клієнтів є як досвідчені монтажники, так і люди, що зіштовхуються з охоронною технікою вперше.

Ми пишаємося тим, що жоден наш клієнт не відмовився від своєї ідеї, тільки тому, що «не розібрався».

Будемо раді допомогти і Вам. Приємних покупок!

Відгуки наших клієнтів
★★★★
Заказала услугу охрану дома , плачу 2900 в месяц качество оправдывает цену. Благодарна данной компании за предоставление услуги
★★★★
Молодцы. Всегда дадут дельный совет и помогут с выбором товара
★★★★
Очень приветливые и отзывчивые менеджеры в магазине на Лобановского. Все подсказали, подобрали.
★★★★
Хотела заказать перцовые баллончики в подарок, написала в несколько фирм. Здесь мне во-первых ответили, во-вторых нормально общались, в-третьих - выполнили небольшую просьбу относительно заказа, а в-четвёртых доставили всё в оговорённые сроки! (И это учитывая предоплату, после которой от большинства фирм заказа можно ждать неделями). Ещё раз спасибо огромное!
Всі відгуки на Google
Нашi бренди
Отримайте безкоштовну консультацію
Напишіть нам