24.09.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Проектування

Системи безпеки - комплекс інженерно-технічних засобів призначення яких зберегти життя і майно замовника від надзвичайних ситуацій. Правильно підібрати всі елементи вашої системи допоможуть фахівці нашої фірми. Якщо завдання правильно сформульована, надані плани приміщень (території) наші консультанти без виїзду на об'єкт допоможуть вам підібрати і замовити обладнання для систем будь-якої складності. При необхідності така система може бути спроектована нашими фахівцями з дотриманням всіх норм діючих в Україні. За бажанням Клієнта наш представник може відвідати об'єкт проектування, що вплине на вартість робіт, також можливо підібрати обладнання і виконати проект дистанційно за наданою замовником документації і технічним завданням. На етапі підготовки і обговорення технічного завдання буде підібрано обладнання з урахуванням побажань Клієнта, опрацьовано взаємодія проектованої системи з іншими вже існуючими системами безпеки об'єкта, складемо інструкцію користувачів системи з коротким описом принципів роботи. Потім буде розроблений проект включає в себе всі необхідні для подальшого монтажу матеріали - опис, креслення, схеми, таблиці.

Ohrana.ua проектує:

  • охоронні сигналізації (периметр, територія, приміщення),

  • пожежні сигналізації

  • системи газового (або порошкового) пожежогасіння,

  • системи контролю доступу,

  • системи відеоспостереження

У нашій команді присутні фахівці мають великий практичний досвід у вирішенні завдань щодо забезпечення технічної безпеки об'єктів різної складності та відомчої належності. В інтернет-магазині Ohrana.ua величезний вибір будь-яких систем безпеки як українського так і закордонних виробників.

Замовити проект