30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кабель і монтажні товари

Роз'єми та з'єднувачі для відеоспостереження
Код товару: 26189
Цiна: 18.48 грн
Код товару: 24960
Цiна: 17.33 грн
Код товару: 25061
Цiна: 16.65 грн
Код товару: 25067
Цiна: 4.44 грн
Код товару: 25074
Цiна: 2.59 грн
Показати бiльше
Кабель і монтажні товари

Побудова системи відеоспостереження або розширення і оновлення вже діючої системи передбачає використання не тільки відеообладнання (камер, реєстраторів, засобів обробки та зчитування відеосигналу) але і додаткового обладнання (аксесуарів), необхідного для монтажу.

Аксесуари для відеоспостереження — категорія, яка об'єднує в собі наступні товари:

  • Комутаційне обладнання та роз'єми;
  • Блоки живлення для камер;
  • Роз'єми HDMI, VGA, USB;
  • Жорсткі диски і карти пам'яті;
  • Кабелі;
  • Інфрачервоні прожектори і багато іншого.

Придбати це обладнання можна в інтернет-магазині ohrana.ua, який спеціалізується на продажу систем відеоспостереження та безпеки, а також комплектуючих до них, поряд з відеокамерами, реєстраторами та іншими базовими елементами системи відеоспостереження.

Підібрати аксесуари для відеоспостереження вам допоможуть наші менеджери. У них ви можете уточнити вартість і наявність аксесуарів, а також підрахувати підсумкову ціну замовлення обладнання, уточнити гарантії якості, які дають виробники, а також обговорити терміни і вартість доставки.

В разі, якщо у вас виникають труднощі з вибором устаткування, ви можете проконсультуватися за технічними характеристиками приладів, з'ясувати, в чому їх переваги перед конкурентами і зробити зважений вибір.

Читати повністю