30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Циліндричні муляжі

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24797
Цiна: 208.00 грн
Код товару: 24634
Цiна: 358.00 грн
Код товару: 24734
Цiна: 204.00 грн
Код товару: 29945
Цiна: 214.00 грн
Код товару: 25969
Цiна: 424.00 грн
Код товару: 24633
Цiна: 501.00 грн
Код товару: 24806
Цiна: 347.00 грн
Код товару: 24635
Цiна: 501.00 грн
Циліндричні муляжі

Циліндричний муляж відеокамери: використання і особливості

Комплекти відеоспостереження давно довели свою ефективність і надійність. Встановлені в квартирі, заміському будинку, магазині або складі, вони значно знижують кількість посягань з боку третіх осіб, допомагають контролювати роботу домашнього або офісного персоналу.

Однак встановлення повноцінної відеосистеми досить дороге, тому в якості альтернативи може виступити муляж, який правдоподібно імітує справжню камеру.

Різновиди обладнання

Сьогодні можна встановити циліндричний муляж відеокамери як всередині приміщення, так і зовні. Виконання моделей таке, що зовні таке обладнання важко відрізнити від справжнього. Корпус виготовляється з металу або якісного пластику. В залежності від моделі та виробника, обманка може мати:

  • інфрачервоне підсвічування;
  • миготливий світлодіод;
  • поворотний кронштейн.

Живлення здійснюється від батарейок типу АА.

При виборі основну увага варто приділяти максимальній ідентичності справжньому обладнанню. Саме тоді можна не турбуватися за безпеку об'єкту, що охороняється. Адже досвідчені домушники прекрасно розбираються в подібному обладнанні і можуть швидко відрізнити бутафорію він оригінальних моделей.

Тому циліндричні муляжі камер спостереження можуть обладнуватися антенами, що імітують модуль Wi-Fi, поворотним корпусом, світлодіодами з періодичним підсвічуванням.

Особливості покупки

В інтернет-магазині Ohrana.ua можна купити камеру-реєстратор, що має ціну муляжу. Так, на сайті доступна камера, яка робить запис на карту пам'яті формату micro SD. Вона обладнана підсвічуванням, що дозволить розглянути все, що відбувається в нічний час в радіусі до 5 метрів.

Камера призначена для зовнішнього встановленя, вона має козирок, який захищає від сонячних променів і дощу, а поворотний кронштейн дозволить виставити необхідний кут захоплення зображення. Основні характеристики камери:

  • роздільна здатніть 640*480 пікселів;
  • сумісність з картою пам'яті на 32 ГБ.

Даного об'єму карти пам'яті вистачає для збереження 4-х денного архіву.

На сайті також можна купити муляж камери відеоспостереження (циліндричний) з доставкою в Київ або будь-який населений пункт України. Дані муляжі досить ефективні, якщо їх встановити додатково до існуючої системи спостереження. Для них не потрібне спеціальне підключення або зміна налаштувань. А з головним своїм завданням, — психологічним впливом, — вони впораються відмінно.

Читати повністю