02.04.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Портативні зарядні станції, Екофлоу

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Портативні зарядні станції, Екофлоу

Портативна зарядна електростанція – це високотехнологічний пристрій нового покоління, що дозволяє людині завжди перебувати на зв'язку та за відсутності електрики заряджати не тільки мобільні пристрої (телефони, планшети, бездротові навушники, фітнес-годинник та інші гаджети), а й надавати живлення побутовій техніці. Окремі моделі станцій можуть живити навіть цілі будинки. Якщо ви опинитеся в тривалому поході на природі, в дорозі або якщо в місті трапиться непередбачена ситуація з подачею централізованого електропостачання, зарядна станція дозволить вашій техніці працювати в будь-якому місці і в будь-який час.

Основні характеристики

Залежно від конструктивних особливостей та інших параметрів, переносні зарядні станції бувають декількох видів:

  • компактні прилади із вбудованими сонячними панелями;
  • окремі модулі, здатні заряджатися від джерел живлення;
  • повноцінні пересувні сонячні електростанції.

У першому випадку найпоширенішими є пристрої різних виробників потужністю 50-100 Вт, які можуть одночасно заряджати 2-3 гаджети, телефони або повербанки.

Друга категорія відрізняється ширшим набором можливостей. Такі модулі можуть заряджатися від:

  • розетки зі змінним струмом;
  • автомобільного акумулятора;
  • генератора;
  • сонячної панелі.

Їхня номінальна потужність становить 1000-2000 Вт, ємність – понад 1000 Вт·год. Кожна портативна зарядна станція має різну кількість циклів, у середньому це значення становить від 800 до 6000 і більше циклів.

Третя категорія – це найпотужніші конструкції, є окремими сонячними панелями, змонтованими на окремій пересувній конструкції, до складу також входять акумулятори, інвертори та інші компоненти, що функціонують у повноцінній системі подачі електроенергії.

Переносні зарядні станції: переваги

Багатьом цікаво, чим портативний зарядний пристрій відрізняється від звичайного генератора. У зарядних станцій існує поняття номінальна та максимальна потужність. Наприклад, у AlphaESS BLACKBEE-1000 номінальна – 1000 Вт розрахована на тривалу роботу, пікова або максимальна – 2 кВт, EcoFlow DELTA номінальна становить 1,8 кВт, допускаються стрибки до 3,3 кВт.

Що це означає? Використання станції вигідніше через те, що до неї можна підключити будь-який пристрій, який при запуску споживає набагато більше енергії, ніж під час роботи. Також станції мають найкращий захист від перенапруги. Ці переваги складно не помітити, адже якщо ви підключите до станції номінальною потужністю 600-800 Вт електрочайник або мікрохвильову піч, потужністю 1,5 кВт, вони запрацюють, просто будуть здійснювати процес дещо повільніше, ніж зазвичай. Якщо використовувати генератор потужністю 1 кВт, то в ньому спрацює захист і прилад перестане подавати енергію.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з технічними характеристиками пристроїв та відгуками покупців, побачити фото та купити портативний зарядний пристрій, що підходить за всіма параметрами. Якщо у вас залишаться питання, телефонуйте, наші менеджери нададуть додаткову інформацію та допоможуть визначитися з вибором.

Читати повністю