03.12.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Газові балончики Терен

Фiльтри

Цiна, грн

Спосіб розпилення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 26640
135.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм: 100 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти морфолід пеларгонової кислоти
Маса заправленого балончика: 72 г (дані від виробника)
Тип балончика: аерозольний
Час безперервного використання: 6-7 с
Ефективна дальність застосування: 2.5 м
Термін придатності: 36 місяців

Вироби "Терен-4" вільно продаються особам, які досягли 18-річного віку.
Товар сертифікований

Код товару: 26638
124.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм: 58 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти морфолід пеларгонової кислоти
Маса заправленого балончика: 46 г (дані від виробника)
Тип балончика: аерозольний
Час безперервного використання: 5 с
Ефективна дальність застосування: 2.5 м

Вироби "Терен-1Б" вільно продаються особам, які досягли 18-річного віку.

Код товару: 26639
146.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм: 25 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти
Маса заправленного балончика: 32 г (дані від виробника)
Метод розпилення: аерозольний
Час розпилення: 5-6 с
Дальність ураження: 2 м

Продаж особам, які досягли 18 років
Товар сертифікований

Дивіться інші категорії сайту
Газові балончики Терен

Балончики Терен

Останнім часом з'являтися на вулицях в темний час стає все небезпечніше. Тому варто задуматися про власну безпеку і наявності засобів самооборони. Газові балончики Терен — недорогий, але ефективний спосіб захиститися від зловмисника. Аерозоль здатний на короткий час повністю знешкодити нападника.

Принцип дії і характеристики

Діючою речовиною є морфолід пеларгоновой кислоти. Цей газ є сльозогінним, викликає роздратування верхніх дихальних шляхів, а іноді кашель і нудоту. При розпилюванні він виходить конусом, що дозволяє напевно вразити злочинця, навіть якщо той буде ухилятися. Дальність ураження становить від 2 до 2,5 метрів. Тривалість дії — 10-15 хвилин. За цей час можна втекти, звернутися в поліцію або затримати нападника.

Балончики Терен можуть також застосовуватися при наявності загрози від осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння і від агресивних собак. Те, наскільки сильно подіє речовина, залежить від індивідуальних особливостей організму і правильності використання.

Товар був розроблений науково-виробничим підприємством "Еколог" і отримав сертифікат відповідності. Випускається він у балончиках об'ємом 25, 58 і 100 мл. Він поміщається навіть в невеликій жіночій сумочці або в кишені. Деякі моделі обладнані ліхтарем, що дозволяє користуватися ними більш прицільно. Час розпилення близько 5 секунд, а залежить воно від розмірів аерозольного балончика.

Як користуватися балончиком?

Оскільки перцеві балончики Терен мають сильний вплив, дезорієнтують людину і викликають, хоч і нетривалі, але хворобливі відчуття, користуватися таким пристроєм варто лише тоді, коли виникає реальна небезпека життя і здоров'я.

У разі такої ситуації потрібно витягти балончик, прибрати запобіжну пластину, направити його в область обличчя злочинця і натиснути великим пальцем на червону кнопку. Якщо модель обладнана ліхтарем, то вона не тільки викличе роздратування, а й матиме короткочасну сліпуче дію. Необоротних реакцій речовина не викликає.

Якщо ви вирішили купити газові балончики Терен для самооборони, пам'ятайте про наступне:

  • Засіб не можна використовувати при великому скупченні людей, оскільки він має широкий конус дії і в нього можуть потрапити звичайні перехожі.
  • Не можна розпорошувати балончик поблизу відкритого вогню.
  • Не розпилюйте засіб, якщо на вас дме зустрічний вітер, оскільки його дія буде направлено на вас.
  • Не використовуйте засіб в маленьких закритих приміщеннях, наприклад, в ліфті або громадському транспорті.
  • Прикривайте свій ніс і очі в момент розпилення.

Тримайте засіб недалеко, щоб в разі небезпеки ви могли легко його дістати. Якщо на вулиці мінусова температура, балончик краще носити в кишені, адже на холоді ефект від його дії значно зменшується.

Де купити газовий балончик ?

Такі балончики дозволені для продажу особам, які досягли 18-річного віку. Купівля цього засобу самооборони відбувається без реєстрації або отримання дозволу. Це один з найбільш доступних за ціною засобів для захисту від злочинців.

Продаж газових балончиків Терен в Запоріжжі — один з напрямків роботи нашої компанії. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати цей або інший засіб самозахисту. У Києві надаються послуги кур'єрської доставки. Замовлення в інші міста України ми відправляємо Новою Поштою.

Завдяки наявності у своїй сумочці такого засобу, ви зможете відчувати себе безпечніше навіть в темний час доби в небезпечних провулках.

Читати повністю