30.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кронштейни і тримачі камер

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28195
Цiна: 110.00 грн
Код товару: 28158
Цiна: 679.00 грн
Код товару: 46870
Цiна: 984.00 грн
Код товару: 46732
Цiна: 390.00 грн
Код товару: 46466
Цiна: 615.00 грн
Код товару: 46356
Цiна: 502.00 грн
Код товару: 45556
Цiна: 4 856.00 грн
Код товару: 45293
Цiна: 451.00 грн
Код товару: 44960
Цiна: 369.00 грн
Код товару: 44897
Цiна: 679.00 грн
Кронштейни і тримачі камер

Якісні кронштейни для камер відеоспостереження

Камера відеоспостереження — елемент охоронної системи, який допоможе організувати максимальну безпеку об'єкта. Такі пристрої використовують в офісах, на виробництвах і підприємствах, в громадських місцях і закладах, на вулиці і навіть вдома. Вони служать як елемент системи безпеки, дозволяють стежити за тим, що відбувається на об'єкті, контролювати дисципліну співробітників в офісі. Запис з камери також може стати доказом в разі виникнення спірної ситуації.

Але недостатньо купити хорошу техніку, потрібно ще й правильно її встановити. Для цього вам буде потрібно купити кронштейн для камери відеоспостереження, на який вона буде кріпитися. Він забезпечить надійну фіксацію, простий монтаж і дозволить використовувати весь функцыонал пристроїв.

Види кронштейнів в інтернет-магазині

В залежності від варіанту монтажу кріплення бувають наступних типів:

  1. Є кронштейни для камер з стельовим кріпленням. Часто встановлюються в громадських місцях, вони дозволяють закріпити камеру на одному рівні і забезпечать огляд зверху. Головна перевага таких кріплень — високе розміщення, що дозволяє їх захистити. Камера буде розташована непомітно, а значить ймовірність навмисної її поломки знижується. Стельові камери дуже легко замаскувати.
  2. Настінні варіанти. Використовуються для установки в житлових будинках і квартирах. Вони можуть бути прикріплені на балки, стіни, або розміщуватися у кутах. Це оптимальний варіант для будь-якої камери, але якщо у вас модель поворотного типу, то її слід кріпити на балку. Кронштейни дуже легкі, але водночас міцні і зручні. Оскільки кронштейни призначені для встановлення у будинку, їх дизайн стильний і сучасний та підійде для будь-якого інтер'єру.
  3. Моделі для підвісної стелі. Найменші і легкі кріплення, які є водночас міцними і надійними. Їх перевага — простий монтаж, що робиться врізним способом. Зазвичай такі моделі вибирають для приміщень, в яких вже зроблений ремонт, і дуже важливо зберегти його при монтажі камер. Кронштейни дуже маленькі, легко маскуються від чужих очей.
  4. Пристрої для кріплення на стовпи. Такі кріплення виготовлені з алюмінію і сталі, забезпечують додаткову міцність і надійність кріплення. Такі моделі можуть бути встановлені в приватних будинках і котеджах, але набагато частіше їх вибирають для вокзалів, аеропортів, заводів, виробничих підприємств або для розміщення камер на вулиці.

В каталозі нашого інтернет-магазину ви можете купити кронштейн для камери будь-якого типу. Великий асортимент дозволяє без проблем підібрати відповідний варіант. До того ж асортимент товарів постійно збільшується. Замовити товари можна з доставкою в будь-яке місто України: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів та інші. У Києві діє кур'єрська доставка і самовивіз. У нас також можна придбати сучасні системи безпеки для будинку або підприємства. Звертайтеся, щоб отримати консультацію. Ми пропонуємо кращу ціну на кронштейн для камери відеоспостереження вищої якості, за доступними цінами.

Читати повністю