24.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комплекти відеоспостереження

Сумніваєтеся в правильності вибору комплекту відеоспостереження, або не знаєте, як встановити та налаштувати придбаний комплект? Зателефонуйте нам за телефонами: (050) 54-69-444 або (098) 54-38-444 і замовте комплексну послугу "Відеоспостереження під ключ" (послуга тільки для Києва і Запоріжжя).

Фiльтри
Сортування
Комплекти відеоспостереження

Готові комплекти відеоспостереження для будинку — це набір обладнання, призначений для самостійної установки з метою забезпечення безпеки об'єкту. Такі набори включають в себе одну або дві відеокамери, пристрої зберігання, зчитування і переробки записуємої камерою інформації, а також допоміжне обладнання, необхідне для встановлення і використання комплекту. Купити вуличні камери відеоспостереження або офісні в комплекті Ви можете, зайшовши в розділ і ознайомившись з представленими позиціями.

Камери відеоспостереження (комплект) використовуються для:

 • Фіксації і контролю порушень в розважальних і торговельних центрах, транспорті, місцях великого скупчення людей.
 • Забезпечення безпеки в офісних, торгових і складських приміщеннях.
 • Гарантії збереження майна в приватних володіннях, квартирах, на дачах.

Системи відеоспостереження (готові комплекти) можуть встановлюватися разом з охоронною сигналізацією, що гарантує максимальну безпеку охороняємого об'єкту.

Комплекти відеоспостереження для самостійного встановлення діляться на кілька видів:

 • для вулиці;
 • для будинку;
 • для офісу;
 • спеціалізовані;
 • комбіновані.

Домашні та офісні розраховані на встановлення в сухих, теплих приміщеннях з хорошою вентиляцією і оптимальним рівнем вологості. Купити комплекти відеоспостереження, а також комплекти для вулиці найчастіше прагнуть власники магазинів, офісів, приватних будинків і дач.

Комбіновані і спеціалізовані варіанти також користуються попитом. Вони використовуються для встановлення на вулиці, в розважальних закладах, в приміщеннях з важкими умовами середовища (в цехах, шахтах).

Характеристики готових комплектів камер для відеоспостереження

 • Роздільна здатність камери.
 • Кути огляду камери (фіксовані, нефіксовані).
 • Наявність інфрачервоного підсвічування.
 • Ємність жорсткого диска, а також його наявність або відсутність.
 • Спосіб зв'язку з сервером, якщо такий є (дротовий, бездротовий (3G, Wi-Fi)).
 • Тип живлення: акумулятор, дротовий.

Комплекти можуть бути оснащені кількома типами камер. Камери відеоспостереження вуличні призначені для зовнішнього розміщення. Вони можуть бути під'єднані як аналоговими кабелями, так і з передачею відео по Wi-Fi, або Ethernet. Вуличні камери відеоспостереження також мають широкий діапазон робочих температур, високий клас ступеня захисту від вологи/пилу і оснащені більш антивандальним корпусом. Камери відеоспостереження вуличні купити можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Камери вуличного відеоспостереження можуть бути використані в охоронних системах, як додатковий психологічний і юридичний фактор. Вуличні камери відеоспостереження купити можна як комплектом, так і окремо.

Купити готові комплекти відеоспостереження в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу та встановленні охоронних систем, ви зможете купити комплект відеоспостереження в Києві та Запоріжжі, або зробити замовлення на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

Ціна на готові комплекти відеоспостереження є цілком конкурентоспроможною. Придбання цих виробів допоможе уникнути шкоди в разі зазіхань на ваше майно або зафіксує порушення і злочини, що були здійснені стосовно вас або вашого майна.

Вартість комплектів, представлених в нашому асортименті, залежить від характеристик і функціональності виробів. Вибір вуличної камери відеоспостереження, так само як і внутрішньої, може стати швидким процесом, що не займає великих затрат часу, оскільки на сайті встановлені фільтри для зручності пошуку.

Читати повністю