15.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Газові балончики Бліц

Фiльтри

Цiна, грн

Об'єм

Спосіб розпилення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 26650
421.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм змінного балончика: 25 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти
Маса спорядженого пістолета: 140 г (дані від виробника)
Метод розпилення: аерозольний и струменевий (у комплекті 2 балончика)
Дальність ураження: 2 м для аерозольного и 3 м для струменевого
Має сльозоточиву та дратівну дію
Розміри: 120 х 80 мм
Запобіжник виконує декоративну функцію

Продаж особам, які досягли 18 років

Код товару: 26652
140.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм: 25 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти
Метод розпилення: аерозольний
Дальність ураження: 2 м
Має сльозоточиву та дратівну дію

Продаж особам, які досягли 18 років

Використовується з газовим пістолетом Бліц

Код товару: 26653
157.00 грн
Бренд: "НПП "Эколог", Украина

Об'єм: 25 мл
Діюча речовина: морфолід пеларгонової кислоти морфолід пеларгонової кислоти
Тип балончика: струменевий
Ефективна дальність застосування: 3 м

Вироби "Змінний газовий балончик Бліц-2" вільно продаються особам, які досягли 18-річного віку.

Використовується з газовим пістолетом Бліц

Дивіться інші категорії сайту
Газові балончики Бліц

Балончики Бліц

З огляду на ситуацію в сучасному світі перебувати на вулиці в темний час доби стає все небезпечніше. Тому засоби самооборони набирають популярність. Один з них — газові балончики Бліц. Вони призначені для використання разом з газовим пістолетом. Балончики вставляються в нього і застосовуються в разі нападу або загрози життю. Розпорошена речовина в обличчя злочинцеві знешкоджує цого, і ви зможете викликати поліцію, затримати зловмисника або втекти.

Комплектація та види

Діючою речовиною виступає морфолід пеларгоновой кислоти. Він викликає сильну сльозоточивість і роздратування верхніх дихальних шляхів. Незворотного впливу на організм людини немає.

Це засіб було розроблено науково-виробничим підприємством "Еколог". Воно пройшло випробування на безпеку і отримало сертифікат відповідності. Щоб їм користуватися, необхідно придбати спеціальний набір. У його комплектацію входять:

  • Газовий пістолет.
  • Два змінних балончика.
  • Біта для зміни балончика.

Балончики мають різний тип розпилення:

  • Аерозольний (Бліц-1).
  • Струменевий (Бліц-2).

Діяльність впливу аерозольного балончика — 2 метра, струменевого — 3 метра. Обсяг кожного з них — 25 мл. Аерозоль, який вражає хмарою, найкраще використовувати на відкритій місцевості, а струмінь — в закритих приміщеннях, де важливий приціл. Зрозуміло, в пістолет вставити два балончика не можна, та й міняти в разі небезпеки ніхто не буде. Тому оцінивши, де і коли ви найчастіше піддаєте себе ризику, варто зарядити конкретний балончик.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити газовий балончик Бліц того чи іншого типу окремо від пістолета і просто перезарядити пістолет, якщо речовина закінчиться. 

Використання газового пістолета

Цей засіб використовується для самозахисту від зловмисників, а також від людей в нетверезому вигляді. Дієвий він і для агресивних собак.

Використовуючи балон аерозольного типу варто пам'ятати, що при сильному зустрічному вітрі хмара може торкнутися і вас. Тому варто прикривати очі і ніс рукою, поки ви розпилює засіб.

Якщо ви скористалися газовим пістолетом, перевірте, чи залишилося в ньому щось. Не забувайте міняти балончики Бліц, якщо речовини в них уже майже немає.

Такі пристрої часто купують для літніх людей, адже ними дуже просто користуватися. Ризик розпорошити засіб на себе, як це могло б статися з використанням звичайного балончика, зведений до мінімуму.

Де купити?

В Україні такими засобами можна користуватися особам, які вже досягли 18 років. Балончики і пістолет вільні у продажі і на них не потрібно ніякого дозволу або реєстрації. Ціни на балончики Бліц роблять цей засіб одним з найдоступніших для самооборони.

Придбати газовий пістолет або змінні балончики можна в нашому магазині. Доставку ми здійснюємо Новою Поштою. У Києві та Запоріжжі є магазини для самовивозу. У столиці також можлива кур'єрська доставка.

Придбавши такий засіб за доступною ціною, ви зможете відчувати себе безпечніше на вулицях міста навіть в нічний час.

 

Читати повністю