14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Проектування пожежної сигналізації

Замовити проект

 

Проектування - це перше що необхідно зробити перед монтажними роботами. Від правильності підібраного обладнання залежить безпека приміщення, що охороняється. При проектуванні наші співробітники врахують всі існуючі вимоги і норми діють в Україні на момент проектування. Підберемо тільки сучасне обладнання як вітчизняних так і зарубіжних виробників. Врахуємо побажання замовника за ціною обладнання. Допоможемо підібрати датчики найбільш підходящі під інтер'єр приміщення.

Розглянемо приклад:

Проект системи пожежної сигналізації офісних приміщень до 100 м.кв., в приміщення немає доступу стороннім особам, число постійно присутніх на об'єкті людей не перевищує 20 осіб, періодично присутніх 10, кількість персоналу біля об'єкта 0. Виходячи з цього Клас наслідків (відповідальності) будівлі або споруди - СС1. Система оповіщення другого типу, в неї увійде світлозвуковий табло « Вихід » і зовнішня сирена Шмель.Подберем безадресну систему пожежної сигналізації на базі ППКП Тірас-8П1, яка буде виводиться на пульт пожежної сигналізації СПТС МОСТ-П. Проектом передбачені теплові ТПТ-3 (в тамбурі) і димові СПД-3 (в інших приміщеннях) датчики, сан. вузол не обладнується датчиками пожежною сигналізацією. За бажанням Замовника було передбачено по два датчика в одному приміщенні. Все обладнання проекту сертифіковане для установок пожежної сигналізації в Україні. Враховано перепади висот, передбачено відключення вентиляції.  

Проектування пожежної сигналізації

Проектування пожежної сигналізації

Замовити проект