Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик відкриття дверей

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45128
Цiна: 674.00 грн.
Код товару: 29985
Цiна: 750.00 грн.
Код товару: 29808
Цiна: 45.09 грн.
Код товару: 29809
Цiна: 48.06 грн.
Код товару: 27733
Цiна: 38.07 грн.
Код товару: 26228
Цiна: 330.00 грн.

Датчики відкриття дверей, або геркони, застосовуються для відстеження відкриття вікон, дверей, люків та інших елементів. Використовують такі датчики практично в будь-яких автоматичних системах, що забезпечують охорону приміщень і захист від несанкціонованого проникнення. Вартість датчиків набагато нижча, ніж у стандартних реле.

Геркон — герметизований перемикач, в основі якого знаходяться пружинні контакти, виготовлені з феромагнітного матеріалу. Основними елементами геркона є дві пластини, виготовлені на основі нікелю та сталі. Вони поміщаються в скляну герметичну колбу, де створюється магнітне поле, яке обумовлює процес взаємодії пластин і безпосередньо роботу датчика. Якщо ви шукаєте, де купити герконовий датчик в Києві, зверніться до нас.

Види і переваги датчиків відкриття дверей

В залежності від способу управління розрізняють датчики:

  • управляємі постійним магнітом;
  • управляємі котушкою з постійним струмом.

Найбільш поширеними є герконові датчики з магнітом. Вони застосовуються, наприклад, в системах охоронної сигналізації. Магнітна частина кріпиться безпосередньо на двері. В цьому випадку геркон спрацьовує при закритих дверях. При відкриванні магніт віддаляється на певну відстань, що призводить до зменшення магнітних сил, розмикання контакту і спрацьовування сигналізації.

З метою забезпечення безпеки рекомендується встановлювати магнітний герконовий датчик на дверях, а також сповіщувач охоронний магнітоконтактний геркон на вікна.

Основні переваги герконових датчиків:

  • компактність;
  • мала вага;
  • швидкодія;
  • надійність;
  • довговічність;
  • стабільна робота в різних температурних інтервалах (-60°С..+120°С).

Одним з головних напрямків діяльності нашої компанії є продаж герконових датчиків. Купити датчик відкриття дверей в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ціна на різні датчики коливається, проте залишається доступною і вельми привабливою для кінцевого споживача.

Якщо вам необхідно купити герконовий датчик в Україні, зверніться до наших фахівців. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати саме той датчик, який вам необхідний. Ціна на датчик відкриття дверей геркон вас приємно здивує. Здійснюється оперативна доставка вашого замовлення по Україні. Детальніше про умови оплати і доставки товару читайте у відповідному розділі.

Читати повністю