29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Wi-Fi розетки

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46699
Цiна: 624.00 грн
Код товару: 27321
Цiна: 383.00 грн
Код товару: 28861
Цiна: 340.00 грн
Код товару: 26212
Цiна: 650.00 грн
Код товару: 26211
Цiна: 500.00 грн
Код товару: 26229
Цiна: 870.00 грн
Wi-Fi розетки

Розумні розетки: керування без кордонів

Wi-Fi розетки дозволяють керувати будь-якою технікою, розташованою в вашому домі, з будь-якої точки. Купивши і встановивши на смартфон мобільний додаток, ви зможете вмикати і вимикати освітлення в акваріумі, вмикати будь-яке обладнання, наприклад, бойлер, зволожувач або обігрівач.

Огляд зовнішнього вигляду

В інтернет-магазині Охорона можна купити вай-фай розетку від бренду Broadlink, виготовлену з якісного пластику. Наявність на лицьовій частині діода дозволяє легко знайти пристрій в нічний час. При налаштуванні і ввімкненні розетки діод змінює колір з білого на синій.

Функціонал

Активується розумна розетка за допомогою мобільного додатку, який є сумісним з Android і iOS. Синхронізація здійснюється за допомогою Wi-Fi технології, яка забезпечує дистанційне керування. Тепер світло в коридорі можна ввімкнути, перебуваючи на парковці.

Мобільний додаток дозволяє оптимізувати увімкнення різної техніки, наприклад, вмикати в певний час кавоварку, світло в акваріумі або освіжувач повітря.

А для тих, хто хоче розширити можливості підключення різного устаткування можна вибрати Wi-Fi-подовжувач, який дозволяє підключити одночасно до чотирьох пристроїв. Управління кожним входом незалежне, а його універсальність дозволяє використовувати вилки різних стандартів.

Основні характеристики:

  • Кількість входів — 4;
  • Індивідуальне управління кожним слотом;
  • Температура експлуатації від 0 до +50°С;
  • Витрата енергії в режимі очікування — 1,1 Вт;
  • Необхідний стандарт Wi-Fi — 2,4 ГГц;
  • Довжина мережевого шнура — 1,5 м.

Мобільний додаток має 16 таймерів, що дозволяє задати різний час ввімнення або вимкнення для різних приладів.

Підключення подовжувача досить просте, для цього необхідно:

  • включити вай-фай подовжувач в мережу;
  • активувати вай-фай на смартфоні;
  • використовуючи мобільний додаток підключитися до подовжувача.

Розумні розетки та подовжувачі забезпечують безпечну експлуатацію під'єднаної техніки, захищаючи її від перепадів постійного струму і короткого замикання, що підтверджують відгуки покупців.

Розетка Fi-Wi і подовжувачі від виробників Socket, Broadlink, PoliceCam за доступною ціною є в наявності в інтернет-магазині Ohrana. На сайті можна ознайомитися з характеристиками кожного пристрою, а також оформити швидку доставку до Києва або будь-яке місто України.

Читати повністю