25.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Замки для домофонів

Фiльтри
Сортування
Замки для домофонів

Сучасні замки для домофонів в Україні 

Інтернет-магазин «Охорона» пропонує замовити сучасні замки для домофонів, які встановлюються в будинках, офісах і квартирах.

Від якості замка залежить рівень безпеки. Зараз можна придбати замок для домофона самих різних варіантів. Пропонуємо вибрати відповідний пристрій в каталозі магазина. У нас доступні ціни, великий вибір і доставка по всій території України.

Які бувають замки

Існують такі види замків для домофона:

  1. Електромеханічні, в основі яких використаний електродвигун або електропривод. Використовується на внутрішніх дверях в приміщеннях різного призначення.
  2. Електромагнітний замок для домофона — в ньому немає механічних елементів. Замок закривається за допомогою потужного електричного магніту. Використовується на вході в приватні або багатоквартирні будинки, в офісах або на воротах.
  3. Електромагнітні замки з картами. Принцип дії такий самий, як і у замків вище, але для відкриття використовуються ключ-карти. Це зручно для приміщень, в яких велика прохідність людей (наприклад, в бізнес-центрах або готелях).
  4. Електричні замки з дистанційним управлінням. Щоб відкрити або закрити такий замок не потрібно прикладати ключ або карту — керування виконується дистанційно. Вводити коди теж не доведеться — достатньо натиснути на кнопку брелока.

Будь-який замок для домофона має однаковий принцип дії: двері на хвіртці або в квартирі відкриваються при подачі електричного імпульсу. З внутрішньої сторони двері відкриваються за допомогою кнопки, яка входить в комплект системи.

Переваги електрозамків для домофона

Головні переваги таких замків:

  1. Механізм можна заблокувати зсередини — в такому випадку зовні відкрити його ніяким ключем не вийде.
  2. Мають універсальну конструкцію і підходять для будь-якого дверного полотна.
  3. Замок не вийде виламати, такі механізми монтуються міцно.
  4. З ним можна встановити єдину систему безпеки — він з'єднується з відеоспостереженням і може бути частиною відеодомофона.

Замки можуть бути врізними або накладними. Накладні простіші у встановленні, їх можна змонтувати самостійно. Такий механізм стане важливим елементом системи контролю та управління доступом.

Ціна на замок для домофона в нашому інтернет-магазині низька, незважаючи на високу якість. Тут можна підібрати все для системи безпеки будинку або офісу. Для цього звертайтеся до менеджерів за консультацією.

Читати повністю