29.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кріплення на велосипед

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45192
Цiна: 195.00 грн
Код товару: 45190
Цiна: 361.00 грн
Код товару: 44983
Цiна: 241.00 грн
Код товару: 29968
Цiна: 155.00 грн
Код товару: 28295
Цiна: 316.00 грн
Код товару: 26288
Цiна: 36.00 грн
Код товару: 28966
Цiна: 185.00 грн
Код товару: 28296
Цiна: 118.00 грн
Код товару: 28294
Цiна: 278.00 грн

Велокріплення: основи вибору

Велосипед вважається одним з найпопулярніших видів транспорту. На ньому часто їздять на роботу, в школу, в інститут, просто пересуваються по місту або використовують його для того, щоб підтримувати тіло в спортивній формі.

Однак, часто бувають ситуації, коли велосипедисту потрібно поговорити по телефону, освітити дорогу ліхтариком, якщо він їде в темряві, поставити пляшку води — а руки зайняті. Саме тоді знадобиться велокріплення. Ціна кріплень на велосипед може бути різною, все залежить від моделі і марки.

Такі вироби мають наступні характеристики:

  • Міцний корпус.
  • Простота і зручність у використанні.
  • Вони не займають багато місця.
  • Мають доступну ціну.

Для чого можна використовувати велокріплення?

Велокріплення полегшують рух велосипедиста. Наприклад, можна купити велокріплення для:

  • телефона;
  • велокомп'ютера;
  • навігатора;
  • води;
  • зберігання велосипеда у будинку.

Потрібно тільки підібрати правильний тип велокріплення, який підходить для ваших цілей, а також сумісний з транспортним засобом. Зробити це дуже просто, оскільки є дуже багато різноманітних типів кріплень за різною ціною. Просто потрібно підібрати ті характеристики, які ідеально вам підходять. При виборі можна побачити різні велокріплення в каталозі і підібрати той варіант, який підходить вам більше всього.

Як користуватися велокріпленням?

Якщо вам потрібно закріпити гаджет, можна купити розширювач керма для велосипеда. Його можна закріпити за допомогою спеціального хомута. Після того як ви прикріпили його до керма, можна регулювати отвори в залежності від того, який у вас розмір керма. Завдяки цьому, ви зможете розмістити перед собою будь-який девайс, говорити по телефону, слухати музику, переглядати маршрути і карти. Також, велокріплення в Києві, Запоріжжі та інших містах України оснащені спеціальними м'якими накладками, завдяки чому ваш телефон не буде вислизати, не впаде, а також вони не подряпають екран. Ви можете бути впевнені, що телефон буде надійно зафіксований і ви не втратите його по дорозі. Прикріпивши його спеціальним затискачем, ви зможете залишити так його на довгий час. Його легко можна як поставити, так і зняти.

Часто буває таке, що велосипедиста в дорозі застає ніч, тому, щоб освітити шлях, а також, щоб бути помітним для зустрічних машин, потрібно закріпити ліхтарик. Переважно для цього в кріпленні використовують гумовий тримач, який надійно тримає ліхтарик саме в тому положенні, в якому вам зручно. Він не займе занадто багато місця, а також його дуже легко поставити. Розвертати його можна на всі 360 градусів, тому ви можете регулювати кут, виходячи з потреб.

Якщо ви вирішили зберігати велосипед вдома, а не в підвалі або в гаражі, тоді вам точно не обійтися без кріплення на велосипед в Україні, оскільки сам байк буде займати багато місця в квартирі, а от якщо ви відведете йому спеціальне місце, то відразу звільните більшу площу. Саме для цього дуже зручно використовувати настінне кріплення. Все, що від вас вимагається, тільки надійно закріпити велосипед. Сам процес кріплення і зняття не займає багато часу і не потрібно докладати багато зусиль. Для цього потрібно лише 2 гачка, на які ви зачепите ваш велосипед, 2 дюбеля і 2 шурупа. Завдяки їм, ви зможете закріпити велосипед і переконатися, що такий спосіб зберігання дуже зручний.

Кріплення на велосипед можна купити, відвідавши інтернет-магазин Ohrana.ua.

Читати повністю