29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Короба (кабельканали)

Фiльтри
Сортування
Код товару: 25748
Цiна: 462.00 грн
Код товару: 24645
Цiна: 89.00 грн
Код товару: 24644
Цiна: 89.00 грн
Код товару: 24643
Цiна: 77.00 грн
Код товару: 24642
Цiна: 77.00 грн
Код товару: 25918
Цiна: 6.00 грн
Код товару: 25649
Цiна: 3.00 грн
Короба (кабельканали)

Короба для дротів і інші аксесуари

Для того, щоб приховати дроти в квартирі, використовується декоративний короб. Зазвичай він виконується з негорючого і міцного ПВХ і використовується для розведення кабелю по стінах або підлозі. Не завжди є можливість прокласти дроти всередині стін — хоч це і кращий варіант, але після недавно зробленого ремонту він не підходить. В інших випадках слід придбати короб і прокласти кабель поверх стіни.

Цей аксесуар вирішує такі проблеми:

  1. Захист дротів: він не зламається і не буде плутатися.
  2. Безпека — дроти приховані, доступу у домашніх тварин і дітей до них немає.
  3. Додаткова розводка. З його допомогою можна зробити розведення там, де це необхідно.

Наш інтернет-магазин пропонує вибрати з каталогу відповідні короби та інші товари для безпеки. У нас великий вибір обладнання та доступні ціни.

Особливості використання

Пластикові короба — простий спосіб встановити додаткові дроти, але використовувати кабельний канал можна тільки на негорючій поверхні, такій як бетонні стіни. По шпалерах прокладати кабелі можна з додатковою ізоляцією, оскільки це горючий матеріал. Аксесуар естетично виглядає в будь-якому інтер'єрі — як вдома, так і в офісі. Таке просте рішення дозволяє зробити прокладання дротів в зручному місці, а також забезпечити розгалуження електропроводки. Часто коробом може служити плінтус — це зручно і на стінах не з'являються додаткові елементи, оскільки навіть акуратні короба будуть помітні на стіні. Є канали на один або кілька дротів — це потрібно враховувати при покупці. Максимум в одному можна розмістити 3 дроти. Також заздалегідь розрахуйте кількість необхідних заглушок, які не тільки закріплять канал, але і зроблять його менш помітним. Конструкція короба закривається засувками, тому завжди можна провести додаткову проводку без демонтажу каналу.

Купити кабельний канал ви можете в нашому каталозі. У нас найбільший асортимент товарів в Україні, доступні ціни та швидка доставка. У Києві можливий самовивіз.

Найпопулярнішими є білі пластикові короби, які підійдуть під будь-який інтер'єр. Однак інколи затребувані незвичайні забарвлення — під метал, алюміній і дерево. Асортимент таких варіантів постійно зростає.

Також в магазині можна підібрати кабелі для проведення проводки, комутаційні дроти, аксесуари і товари для організації системи безпеки. При необхідності менеджери допоможуть вибрати потрібне обладнання.

Читати повністю