01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Газові балончики Кобра

Фiльтри

Цiна, грн

Спосіб розпилення

Діюча речовина

Фiльтри
Сортування
Код товару: 24708
Цiна: 161.00 грн
Код товару: 24780
Цiна: 150.00 грн
Газові балончики Кобра

Балончики Кобра

Серед усіх засобів самооборони газові балончики мають вигідні перевагу, адже вони дуже прості у використанні, відмінно справляються зі своїм завданням і не завдають непоправної шкоди. Газові балончики Кобра — один з видів таких засобів оборони. Його можна ефективно використовувати при виникненні реальної небезпеки або нападі зловмисника.

Дія

Такий засіб дієвий завдяки алгогенам — сильнодіючому сльозогінному газу. Він впливає на дихальні шляхи і шкірний покрив. З'являється печіння в носоглотці, головний біль, м'язовий спазм і сильна різь в очах.

Протягом 10 хвилин нападник не відчинить очі, і тим більше не зможе завдати шкоди. Потім дія препарату ослабне і через годину зникне. За цей час ви зможете викликати поліцію, втекти або затримати злочинця.

Необоротного впливу балончики Кобра не мають. Їх застосовують також для захисту від людей, які перебувають у нетверезому вигляді або від собак.

Характеристики

Випускаються такі засоби для самооборони в балончиках по 65 і 100 мл. При безперервному використанні балончика серії Кобра вистачає на 5 і 9 секунд відповідно.

У процесі використання балончик випускає струмінь сльозогінного газу 2,7 метра. Якщо зловмисник знаходиться ближче, дія препарату буде ще сильніше.

Ось ще деякі характеристики цього газу:

  • Діапазон робочої температури: від -10°С до +50°С.
  • Гарантійний термін зберігання: 3 роки. Якщо за цей час оболонка не була пошкоджена і корпус не розгерметизувався, аерозольний балончик можна і далі носити з собою. Сам газ не має терміну придатності і не псується.
  • Речовина вологостійка. ЇЇ не можна змити водою, щоб послабити вплив.
  • Купівля та продаж газових балончиків Кобра здійснюється без запиту документів. Використання дозволено для цивільного населення і правоохоронних органів.
  • Виготовляється відповідно до норм, встановлених Міністерством охорони здоров'я і МВС України.

Балончики мають дуже потужний вплив, тому використовувати їх рекомендується тільки в разі гострої необхідності.

Активна речовина має хорошу ефективність і низьку ціну, що робить балончик одним з найбільш доступних способів оборони. Завдяки компактності і невеликій вазі його можна носити в кишені або в жіночій сумочці.

Використання балончиків

Перед використанням сльозогінного газу потрібно видалити захисну пластинку. Оскільки в разі виникнення небезпеки на це може не бути часу, зробити це слід відразу після придбання товару.

У разі виникнення небезпечної ситуації варто повернути балончик на зловмисника і натисканням кнопки розпорошити газ на рівні його особи. Якщо речовина подіяла, не варто продовжувати використовувати його, використовуючи весь газ. Залиште його на майбутнє.

Зверніть увагу! Потрібно враховувати напрямок вітру, щоб не вразити самого себе!

Не рекомендується використовувати засіб в місцях великого скупчення людей, адже в зоні ураження опиняться невинні люди. Не варто також використовувати засіб поблизу відкритого вогню.

Де купити такий балончик?

Якщо ви хочете купити газові балончики кобра в Києві — зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині. У столиці, а також в Запоріжжі є магазини для самовивозу. У Києві діє послуга кур'єрської доставки. В інші міста ми відправляємо посилки Новою Поштою.

На сайті представлені різні товари для самооборони, в тому числі перцевий балончики Кобра і відлякувачі собак. Придбавши такі товари, ви зможете відчувати себе безпечніше навіть в темний час доби.

Читати повністю