29.09.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Лічильники електроенергії

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 47471
354.00 грн

Тип корпусу: навісний
Тип лічильників: 1-фазний, 3-фазний
Діапазон температури: -50...+70 °С
Вага: не більше 6 кг

Код товару: 47405
1 520.00 грн

Кількість фаз: 3
Номінальний струм: 5 А
Максимальний струм: 100 А
Номінальна напруга: 3 х 220/380 В
Розмір: 263 х 177 х 82 мм

Код товару: 47001
390.00 грн

Кількість фаз: 1
Номінальний струм: 5 А
Максимальний струм: 60 А
Номінальна напруга: 220 В
Тип підключення: пряме

Код товару: 47000
230.00 грн

Тип монтажу: накладний
Тип лічильника: однофазний
Кількість модулів боксу/щита: до 3
Ступінь захисту: IP55
Розміри: 110 х 180 х 310

Лічильники електроенергії

Лічильники електроенергії у магазині Ohrana.ua

Лічильник електроенергії – це прилад вимірювання витрати електрики у мережі. Побутові лічильники електроенергії можна побачити у будь-якому будинку, проте такі прилади використовуються також у комерційній та промисловій галузі. Вони є важливим елементом електричної мережі. Хороший лічильник не тільки правильно розрахує витрати електрики, але й прослужить не один десяток років.

Такий прилад дозволяє не тільки дізнатися про витрату електрики, а й вести його облік. Це допоможе скоротити витрати за умов постійного зростання тарифів. У нашому інтернет-магазині можна придбати лічильники електроенергії відомих брендів за доступними цінами. Також представлені аксесуари для безпечного встановлення лічильників.

Які бувають електролічильники?

За конструкцією лічильники поділяються на такі види:

  • Гібридні, або двонаправлені.
  • Механічні або індукційні.
  • Електронні.

За типом підключення електролічильники можна розділити на дві категорії: прямого або трансформаторного включення. У першому випадку прилад підключається прямо в мережу, а в другому його підключають до ланцюга через трансформатори.

Електричний лічильник може бути однофазним або трифазним, залежно від того, до якої мережі він підключається. У житлових будинках зазвичай використовують звичайний однофазний лічильник, який має один вихід та один вхід. У комерційних та промислових приміщеннях встановлюють трифазні прилади. Вони мають 3 входи та один вихід.

Остання важлива класифікація поділяє лічильники на багатотарифні та однотарифні. Однотарифні прилади простіші у пристрої, вони підключаються безпосередньо до електромережі та ведуть однотарифний облік витрати енергії. Багатотарифні лічильники мають складну конструкцію, вони вимірюють активну та реактивну енергію у прямому та зворотному напрямку.

Яким має бути сучасний електролічильник?

Сучасний прилад вимірювання та контролю споживання енергоресурсів повинен відповідати державним стандартам та обов'язково мати пломбу перевіряючої лабораторії. Важливо, щоб пристрій мав добре захищений корпус. Сучасні прилади можуть не тільки вести облік витрати енергії, але й перевіряти параметри мережі та якість струму, що передається. Від кількості додаткових функцій залежить вартість електролічильники.

Магазин Ohrana.ua пропонує якісні товари за доступною вартістю та професійні консультації фахівців щодо вибору.

Читати повністю