11.08.2022 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Велокомп'ютери

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 29976
Цiна: 294.00 грн
Код товару: 28985
Цiна: 336.00 грн
Код товару: 27001
Цiна: 682.00 грн
Код товару: 26328
Цiна: 354.00 грн
Код товару: 26269
Цiна: 205.00 грн

Велокомп'ютери — контролер безпеки і ефективності поїздки

Велокомп'ютер необхідний кожному велосипедисту, оскільки дозволяє вимірювати багато важливих параметрів. Механізм роботи велосипедного комп'ютера простий, але отримані дані дозволяють обчислити і швидкість, і відстань, і інтенсивність роботи з педалями, і показники роботи організму. Такі показники важливі для безпеки велосипедиста. Ось деякі особливості роботи велокомп'ютерів.

Серцевий ритм

Серцевий ритм вимірюється через діагностику серцебиття датчиком, який кріпиться на грудях. Цей показник важливий, якщо метою їзди на велосипеді є поліпшення фізичної форми. На підставі цих даних деякі велосипедні комп'ютери видають інформацію про витрачені калорії.

Дротові та бездротові

Дротові велокомп'ютери є більш доступними за ціною, оскільки кріпляться до головного пристрою за допомогою дротів. У цьому випадку потрібна лише одна батарея. Але існує небезпека пошкодження дротів. Бездротові працюють на акумуляторах, тому батарея потрібна в головному блоці і в передавачі.

Водостійкість

Більшість комп'ютерів здатна спокійно перенести сильний дощ, але все ж їх не варто занурювати в воду. Особливо це стосується моделей, які можуть вимірювати висоту. Для роботи альтиметра необхідна вентиляція, через яку при зануренні може потрапити вода.

Основні функції

 • Завдяки спідометру велосипедний комп'ютер вимірює швидкість, а потім обчислює середню швидкість і показує максимальну.
 • При наявності додаткового магніту і датчика можна вимірювати швидкість обертання педалей. Потім обчислюється середня швидкість і визначається максимальна.
 • Час, проведений в поїздці реєструється тільки, якщо велосипед знаходиться в русі.
 • Поточний час.
 • Відображається поточна швидкість руху по відношенню до середньої: вище або нижче.
 • Дистанція.
 • Одометр визначає кількість обертів колеса.

Якщо цих функцій недостатньо, можна велокомп'ютер купити подорожче і вибрати більший функціонал.

Функції більш дорогих моделей

Крім основних функцій таких комп'ютерів є вимір:

 • Серцевого ритму в поточний момент і максимальний серцевий ритм.
 • Рівень висоти над рівнем моря, що може бути корисним при підкоренні гірських масивів. При цьому визначається і максимальна точка підйому.
 • Загальний підйом і спуск дозволить продемонструвати свої альпіністські досягнення.
 • Температура.

Купити хороший велокомп'ютер з доставкою додому по Україні можна в інтернет-магазині ohrana.ua. Широкий асортимент та можливість вибору моделей з різноманітними функціями дозволить підібрати модель, здатну максимально задовольнити потреби. У Києві та Запоріжжі можна відвідати звичайні магазини компанії Охорона та задати питання продавцю особисто.

Читати повністю