09.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

GSM розетки

Фiльтри

Цiна, грн

Потужність

Фiльтри
Сортування
Код товару: 25135
Цiна: 2 072.00 грн
Код товару: 25100
Цiна: 1 658.00 грн
Код товару: 26421
Цiна: 2 213.00 грн
Код товару: 24457
Цiна: 1 425.00 грн
Код товару: 26423
Цiна: 2 040.00 грн
GSM розетки

Розумна розетка GSM. Області застосування

Управління системою опалення:

 • Організація опалення в заміському будинку або на дачі, можливість дистанційного управління.
 • Деякі розумні розетки оснащуються температурним датчиком, що дозволяє інтегрувати їх в систему клімат-контролю.

Управління освітленням:

 • Смарт розетка дозволяє регулювати роботу освітлювальних приладів.
 • "Розумний" пристрій дозволяє віддалено вмикати освітлення і замінити датчики руху.

Управління роботою побутових приладів:

 1. Купити смарт розетку — рішення, яке дозволить не турбуватися про те, чи виключені електроприлади чи ні. Розетка сама відключить прилад при необхідності.
 2. Розетка з дистанційним управлінням приладами значно полегшує побутові завдання, наприклад, дозволяє завчасно включити бойлер або перезавантажити роутер.

Переваги смарт розеток

Розетка з дистанційним управлінням має ряд незаперечних переваг:

 • Легкий і простий монтаж. Її досить просто вставити в звичайну розетку і пристрій буде готовий до використання.
 • Легкість налаштування приладу і простота в роботі.
 • Автономність роботи забезпечується наявністю вбудованого акумулятора.
 • Розетка оперативно повідомляє про поточний стан електромережі (підвищення або зниження напруги, повне відключення електроживлення).
 • Можливість віддаленого управління будь-яким домашнім приладом.

GSM розетку купити в Україні можна за доступною ціною, якщо порівняти її вартість з ціною дорогого обладання, яким вона управляє і зберігає її працездатність.

Смарт розетка дозволяє забезпечити безпеку будинку в разі пожежі чи затоплення. Для цього необхідно підключити бездротові датчики контролю температури, витоку газу або води.

Як працює розумна GSM-розетка?

GSM розетка в Києві — пристрій, який може полегшити ваш побут, завдяки дистанційному управлінню побутовими приладами. Це стає можливим завдяки наявності GSM-модуля в розетці. У пристрій можна встановити будь-яку SIM-карту зручного вам оператора мобільного зв'язку і істотно заощадити на вартості управління.

Управляти приладом можуть декілька користувачів, для цього необхідно всього лише знати захисні коди управління. Система безпеки пристрою буде ігнорувати порожні SMS і дзвінки. Система може відхиляти виклики, не піднімаючи трубку. Передбачено функцію сповіщення про необхідність поповнення грошового балансу на SIM-картку вашого пристрою.

Купити розумну розетку в Україні

У магазині Ohrana.ua, спеціалізація якого полягає в продажу охоронного обладнання, можна купити GSM розетку за вигідною ціною. У каталозі товарів також є великий вибір бездротових датчиків для удосконалення та підвищення безпеки "розумного будинку". Таке придбання як "розумна розетка" порівняно недороге у порівнянні з тими можливостями, які надає пристрій. Наші фахівці завжди готові допомогти у виборі і відповісти на ваші запитання про те, як замовити прилади, які гарантії на нього даються, а також які його переваги в порівнянні з аналогами.

Читати повністю