04.03.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Розумна gsm-розетка Сокіл GS2

Код товару: 25135
2 334.00 грн
  Бренд: "Geos", Украина

  Віддалене управління живленням навантаження за допомогою смс, телефону
  До 10 номерів для управління і оповіщення
  Збільшена потужність реле до 3кВт
  голосове меню
  Управління тоновими командами, смс, викликами
  Датчик температури, АКБ
  Таймер до 99 днів

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Умная gsm-розетка Sokol GS2
Умная gsm-розетка Sokol GS2
Опис

Інтелектуальна gsm-розетка Sokol GS2 призначена для віддаленого управління живленням електроприладів з функцією термостата. Точність вимірювання термостата — 1°С. Це дозволяє керувати нагрівальними пристроями і приладами в будинку.

Sokol GS2 — це прилад, яким Ви можете керувати за допомогою свого мобільного телефону. Досить відправити смс або набрати мобільний номер своєї розетки, і ви зможете керувати підключенням живлення з будь-якої точки земної кулі. Пристрій скидає виклик, не піднімаючи трубку, при цьому змінюючи свій стан: вмикаючи або вимикаючи живлення навантаження.

Керувати розеткою можна тільки знаючи спеціальний захисний код, який ви можете легко змінити на власний. Всі SMS без коду ігноруються. Всі дзвінки, крім дзвінків від абонентів з телефонної книги розетки ігноруються.

Керування можливе c 10 номерів користувачів. Є голосове меню. Є управління тоновими командами, смс, викликами. Можливість налаштування індивідуального типу управління для кожного з 10 користувачів.

Ця gsm-розетка Sokol GS2 застосовує голосове повідомлення, смс-сповіщення. Якщо баланс Вашої карти досяг гранично мінімального значення, Ваша розетка сповістить Вас про це.

Експертна думка
Фото Розумна gsm-розетка Sokol GS2
Андрей И.

Незаменимая штука для удаленного управления всевозможными нагрузками, такими как бойлер, кондиционер, обогреватель и многое другое. Огромный плюс это встроенный термостат. Управляется с мобильного телефона. Включение бойлера после двухнедельного отсутствия, насоса для полива дачного участка, ультрафиолетовой лампы в теплице в вечернее время - все эти задачи позволяет решить данный девайс.

Характеристики
Напруга живлення 180-220В
Максимальна потужність споживання 5Вт
Робоча частота 900/1800 МГц
Максимальна кількість абонентів 10
Максимальна потужність навантаження 3 кВт
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Володимир
25 жовтня 2021 17:28

Нормально робить, мені подобається. Придбав для контроля температури в зимній період в приміщення, на випадок остановки опалення (для контроля опалення).

Відповісти
Ответить на отзыв
Алексей
07 жовтня 2021 20:19

Уже две недели. Я доволен

Відповісти
Ответить на отзыв
Игорь
22 серпня 2021 10:02

Нормально працює і виконує всі ті функції, які ми від неї чекали. Мені треба було щось дешеве і щоб було видно з телефона, чи є живлення чи немає.

Відповісти
Ответить на отзыв
Сергей
20 квітня 2021 10:17

Я не очень доволен этой розеткой по двум причинам: у нее слабый интернет, это раз, а во-вторых она мало информационная (там малая информативность этой розетки). Нужно чтоб больше у нее было параметров, это во-первых, а во-вторых дополнительные функции должны быть. Так вещь хорошая, но для своих функций дорогая. Она должна быть дешевле хотя бы в два раза.

Відповісти
Ответить на отзыв
Игорь
20 квітня 2021 10:04

Она сейчас в работе. Сложно описать, насколько она качественная. От родного аккумулятора работает некорректно. То есть когда пропадает питание она перезванивает по тому телефону, который в ней зарегистрирован, но когда на нее отправляешь запросы о состоянии через смс, она не реагирует. И когда звонишь на нее, а она отключена от 220, тоже плохо идет голосовая передача данных, все время прерывается, тяжело разобрать что она там отвечает. То есть когда она не включена в розетку, она ведет себя очень плохо. То ли там с аккумуляторами проблема, их не хватает, но она у меня стоит в работе я всегда в режиме напряга: сработает она или нет (когда отключат питание).

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції