29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик освітленості (Сутінкове реле)

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45356
Цiна: 179.00 грн
Код товару: 24724
Цiна: 158.00 грн
Датчик освітленості

Датчики освітлення: зручно, економно та вигідно

Для комфортного переміщення дачною ділянкою в темний час доби необхідно подбати про достатній рівень освітленості, ось тільки постійно вмикати та вимикати вуличний освітлювальний прилад досить проблематично. Більше того, безперервне функціонування призводить до того, що пристрій споживає чимало електроенергії. Оскільки рівень освітленості на вулиці залежить багато в чому від погоди та сезону, рекомендується використовувати спеціальний датчик освітленості, який дозволяє максимально раціонально витрачати електрику та насолоджуватися автоматизованою роботою. Сутінкове реле вважається найпопулярнішим, тому не дивно, що багато шанувальників якості купують датчики в магазині Ohrana.ua.

Все, що ви хотіли знати про датчики

Принцип роботи електроприладу вкрай простий: пристрій доповнений фотоелементами, що відрізняються підвищеною чутливістю до світла. Деталі пов'язані з фотореле і коли відбувається зниження природного освітлення, спрацьовує детектор. В результаті контакти реле замикаються і світло вмикається. Як тільки на вулиці з'являються перші передсвітанкові промені, відбувається зворотний процес.

Якщо говорити про актуальні типи фотореле, то на ринку представлені 3 види:

  • із запрограмованим вимкненням;
  • з таймером;
  • з датчиком, який приводить систему освітлення в дію в результаті виявлення руху (часто система не реагує на маленьких тварин, тому перейматися зайвою витратою електрики не варто).

Особливий попит мають відзначені датчики день ніч, адже вони працюють безперервно і безпомилково визначають рівень освітленості. При цьому, щоб зробити правильний вибір, потрібно звернути увагу на певні параметри. Наприклад, на напругу та клас захисту. У першому випадку оптимальними є моделі 220 або 12 В, а в другому — з показником не менше IP44, адже тільки такий клас дозволить бути впевненим у повноцінному захисті системи від дощу та бруду. Температурний режим також важливий, оскільки фотоелементи нерідко розраховані на застосування у температурних умовах з певною межею. Деякі моделі оснащені можливістю регулювання яскравості вуличного освітлення, що чимало спрощує життя та дозволяє налаштувати освітлення відповідно до власних уподобань. Як би там не було, у разі потреби менеджери магазину допоможуть підібрати ідеальний варіант, відштовхуючись від актуальних умов експлуатації та побажань клієнта.

Читати повністю