07.12.2022 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик освітленості (Сутінкове реле)

Фiльтри

Цiна, грн

Фiльтри
Сортування
Код товару: 45356
Цiна: 142.00 грн
Код товару: 24724
Цiна: 168.00 грн
Датчик освітленості

Сутінкові реле – якісне освітлення об'єктів та економія електроенергії

Для автоматичного регулювання освітлення приміщень та відкритих територій може використовуватися сутінкове реле. Це пристрій, який включає та вимикає електроприлади – лампи, світильник, вуличні ліхтарі, прожектори, вивіски зовнішньої реклами. Сутінкові реле, які також називають датчиками освітленості, можуть встановлюватися просто неба, в магазинах, під'їздах, на дитячих майданчиках. Вибирати їх потрібно в залежності від характеристик, площі дії, умов роботи.

Принцип функціонування фотореле

У нашому магазині ви можете купити датчик освітленості для житлового будинку, присадибної ділянки, вітрини магазину або ресторану, для рекламного щита, паркування та іншого об'єкта. Ми продаємо оригінальні сутінкові реле від відомих виробників. У конструкцію кожного приладу входять:

  1. Сприймаючий датчик. Він розпізнає сигнали і передає інформацію іншим елементам системи.
  2. Проміжний модуль. Він приймає сигнал, що надійшов від датчика, аналізує його за допомогою мікроконтролера та передає далі.
  3. Виконавчий модуль. Він відповідає за включення та вимкнення освітлювальних пристроїв.

Завдяки такому принципу роботи датчик освітленості допомагає економити електроенергію і одночасно забезпечує якісне підсвічування об'єктів. Він включає світильники при настанні темряви та відключає їх після світанку. Крім того, деякі види сутінкових реле комплектуються таймерами – у такому випадку вони працюють за часом.

Параметри вибору датчиків освітлення

Якщо ви збираєтеся купити сутінкове реле, відповідально підійдіть до його вибору. Основними параметрами, на які вам потрібно звернути увагу, є:

  • тип фотоелемента (датчики можуть працювати на фоторезисторах, діодах, транзисторах тощо);
  • розташування фотоелемента (всередині чи зовні корпусу);
  • номінальна напруга пристрою;
  • можливість регулювання його чутливості;
  • поріг спрацьовування (може змінюватись від 5 до 50 лк);
  • потужність світильників, що підключаються до пристрою.

Також вам потрібно враховувати індивідуальні особливості сутінкового реле. Більшість таких пристроїв оснащуються функцією затримки увімкнення/вимкнення. Вони активуються не відразу після зниження або підвищення рівня освітленості, а через 15 – 30 секунд, що дозволяє уникнути випадкових спрацьовувань. Крім того, деякі реле можуть працювати разом із датчиками руху. Це робить їх ще більш функціональними та зручними в експлуатації.

Ми допоможемо вам підібрати датчики освітленості для будь-якого об'єкту. У нашому каталозі представлена ​​сертифікована продукція від відомих виробників, купити яку можна без переплат.

Читати повністю