21.05.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Клавіатура K-LED8

Код товару: 26055
2 154.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
2 154.00 грн
  Бренд: "TIRAS Technologies", Україна

  Призначення: виносна клавіатура
  Сумісність: ППКО «Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i», «Оріон NOVA 8 +»
  Комутація: системна шина RS-485
  Кількість зон: 2
  Кількість виходів: 1
  Кількість відображуваних зон: 8
  Тип монтажу: внутрішній
  Струм споживання: не більше 40 мА
  Живлення: 10.8-13.8 В

Гарантія
3 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Світлодіодна клавіатура K-LED8 для ППК «Оріон NOVA» призначена для управління обладнанням серії ППКО «Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i», «Оріон NOVA 8 +», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас 12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції, і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає лідируючі позиції на ринку України. Кожній клавіатурі прописаний свій індивідуальний номер, який використовується при програмуванні системи охорони (СО). Цей номер продубльований в декількох місцях: на друкованій платі, корпусі і паспорті виробу.

Надійна Світлодіодна клавіатура K-LED8 для ППК «Оріон NOVA» служить для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також для її програмування, для цього на передній панелі розташовані ряд кнопок та індикаторів, які інформують користувача про стан зв'язку, основного і резервного живлення, режим охорони і несправності. Всі дії супроводжуються звуковим і світловим (за допомогою світлодіодної індикації) підтвердженням. Клавіатура призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення.

Встановлюється Світлодіодна клавіатура K-LED8 для ППК «Оріон NOVA» накладним способом, на відстані не більше 1000 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем, за допомогою двох гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, кріпимо основний блок клавіатури до задньої кришки і фіксуємо його гвинтом (в нижній частині). Потрібно звернути увагу на те, що клавіатура від розтину захищена тампером, і найчастіше, при кріплені задньої кришки на нерівній поверхні, він не завжди спрацьовує. У цьому випадку Ви не зможете налаштувати ОС.

Ціна на Світлодіодну клавіатуру K-LED8 для ППК «Оріон NOVA» невисока, і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті.

 схема підключення клавіатури

Світлодіодну клавіатуру K-LED8 для ППК «Оріон NOVA» Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Тип пристрою дротова клавіатура
Сумісність дротові централі Orion NOVA
Довжина лінії зв’язку до 1000 м
Індикатори 8
Клавішне поле механічне
Інтерфейси Touch Memory
Індикація світлова та звукова
Захист корпусу тампер на відчинення
Живлення 12 В
Споживання 40 мА
Ступінь захисту корпусу IP30
Діапазон робочих температур від -10°C до +40°C
Габаритні розміри 126 х 93 х 34 мм
Вага 200 г
Матеріал пластик
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Тарас
23 жовтня 2021 20:28

Користуватися зручно. Таку рекомендували в службі охорони, це спеціалісти, які знають, яка зручна.

Відповісти
Ответить на отзыв
Николай Станиславович
30 квітня 2021 11:58

В работе нормальная, хорошая. Нам подошла. Долго не мог разобраться, но позвонил, все выяснил, мне объяснили. Не глючит, все работает, понятно и доступно

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції