24.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

GLCD клавіатура K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла

Код товару: 26058
6 402.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
6 402.00 грн
  Бренд: "Оріон", Украина

  Призначення: виносна клавіатура.
  Екран: OLED дисплей.
  Спосіб введення: сенсорні кнопки.
  Колір: білий.
  Сумісність: ППКО « Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i », « Оріон NOVA 8 + », « Orion NOVA XS/XS (i)/S/S (i)/M/M (i)/L/L (i) ».
  Комутація: системна шина RS-485
  середа монтажу: внутрішній.
  Струм споживання: не більше 220мА.
  Живлення: 10,8 В 13,8.

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

GLCD клавіатура K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла призначена для управління обладнанням серії ППКО «Оріон NOVA 4/4і/8/8i/16/16i», «Оріон NOVA 8+», «Orion NOVA XS/XS(i)/S/S(i)/M/M(i)/L/L(i)», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає лідируючі позиції на ринку України. Кожній клавіатурі прописаний свій індивідуальний, дев'ятизначний номер, який використовується при програмуванні системи охорони (СО). Цей номер продубльований в декількох місцях: на друкованій платі, корпусі і паспорті виробу.

Надійна, GLCD клавіатура K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла служить для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також для її програмування. Для цього на передній скляній панелі розташовані ряд сенсорних кнопок, шість функціональних індикаторів (сигналізують про стан зв'язку, основного і резервного живлення, режим охорони і несправності) і OLED дисплей, який інформує користувача текстовими повідомленнями. Всі дії і події, зберігаються в пам'яті пристрою, звідки при необхідності, можна їх витягти. Також можна включити функцію звукового підтвердження натискання сенсорних кнопок. Клавіатура призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення.

Встановлюється GLCD клавіатура K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла накладним способом, на відстані не більше 1000 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем, за допомогою чотирьох гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, кріпимо основний блок клавіатури до задньої кришки. Потрібно звернути увагу на те, що клавіатура від розтину захищена тампером, і найчастіше, при кріпленні задньої кришки на нерівній поверхні, він не завжди спрацьовує. У цьому випадку Ви не зможете налаштувати ОС.

Ціна на GLCD клавіатуру K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла відповідає сегменту «Преміум» класу,  і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті. Схема підключення клавіатури

GLCD клавіатуру K-GLCD для ППК "Оріон NOVA" біла Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Довжина лінії з'єднання: до 1000м
Особливості: скляна лицьова панель, самозажімние контактні колодки, 2 своїх зони сигналізації, 1 транзисторний вихід;
Робоча напруга: 12В
Зовнішні габарити: 149х114х25 mm
Клас захисту: ІР20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Александр
26 квітня 2021 04:56

Нормальная. Основной ее недостаток это то, что она пачкается. В работе нормально все с ней

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції