16.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Клавіатура K-GLCD Black

Код товару: 27596
6 750.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
6 750.00 грн
  Бренд: "TIRAS Technologies", Україна

  Призначення: виносна клавіатура
  Екран: OLED дисплей
  Спосіб введення: сенсорні кнопки
  Колір: чорний
  Сумісність: ППКО «Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i», «Оріон NOVA 8 +», «Orion NOVA XS/XS (i)/S/S (i)/M/M (i)/L/L (i)»
  Комутація: системна шина RS-485
  Середа монтажу: внутрішній
  Струм споживання: не більше 220 мА
  Живлення: 10.8-13.8 В

Гарантія
3 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

GLCD клавіатура K-GLCD для ППК «Оріон NOVA» чорна призначена для управління обладнанням серії ППКО «Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i», «Оріон NOVA 8 +», «Orion NOVA XS/XS (i)/S/S (i)/M/M(i)/L/L(i)», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас 12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції, і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає лідируючі позиції на ринку України. Кожній клавіатурі прописаний свій індивідуальний, дев'ятизначний номер, який використовується при програмуванні системи охорони (СО). Цей номер продубльований в декількох місцях: на друкованій платі, корпусі і паспорті виробу.

Надійна, GLCD клавіатура K-GLCD для ППК «Оріон NOVA» чорна служить для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також для її програмування. Для цього на передній скляній панелі розташовані ряд сенсорних кнопок, шість функціональних індикаторів (сигналізують про стан зв'язку, основного і резервного живлення, режим охорони і несправності) та OLED дисплей, який інформує користувача текстовими повідомленнями. Всі дії і події, зберігаються в пам'яті пристрою, звідки при необхідності, можна їх витягти. Також можна включити функцію звукового підтвердження натисканням сенсорних кнопок. Клавіатура призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення.

Встановлюється GLCD клавіатура K-GLCD для ППК «Оріон NOVA» чорна накладним способом, на ввідстані не більше 1000 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем, за допомогою чотирьох гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, кріпимо основний блок клавіатури до задньої кришки. Потрібно звернути увагу на те, що клавіатура від розтину захищена тампером, і найчастіше, при кріпленні задньої кришки на нерівній поверхні, він не завжди спрацьовує. У цьому випадку Ви не зможете налаштувати ОС.

Ціна на GLCD клавіатуру K-GLCD для ППК «Оріон NOVA» чорна відповідає сегменту «Преміум» класу, і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті.

 схема підключення клавіатури

GLCD клавіатуру K-GLCD для ППК «Оріон NOVA» чорна Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують, і дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Тип пристрою дротова клавіатура
Сумісність дротові централі Orion NOVA
Довжина лінії зв’язку до 1000 м
Індикатори OLED-дисплей
Клавішне поле сенсорне
Вбудовані зони 2 дротових
Вбудовані виходи 1 сигнальний
Інтерфейси Touch Memory
Індикація світлова та звукова
Захист корпусу тампер на відчинення та відрив
Живлення 12 В
Споживання 220 мА
Ступінь захисту корпусу IP30
Діапазон робочих температур від -10°C до +40°C
Габаритні розміри 150 х 115 х 18 мм
Вага 400 г
Матеріал загартоване скло
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Александр
26 квітня 2021 04:56

Нормальная. Основной ее недостаток это то, что она пачкается. В работе нормально все с ней

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції