Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Сповіщувач "Вихід" табло світлозвуковий

Код товару: 25155
Цiна
328.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
360.86 UAH
    Виробник: "Электрон", Украина

    Світло-звукове табло "Вихід"
    Споживання 12В 30мА
    Розміри: 11-30 см
    Матеріал: пластик

Опис

Світловий сповіщувач з інформаційний написом «Вихід»

Пластиковий корпус зі світлодіодним підсвічуванням 12В забезпечує видимість при відсутності зовнішнього освітлення або задимлення.

Світлозвукове табло «Вихід» є евакуаційним знаком пожежної безпеки і призначене для сповіщення та регулювання руху людей при пожежі. Встановлюються світлові сповіщувачі «Вихід» на шляху евакуації для забезпечення своєчасного і безпечного виходу з приміщення.

Кількість і місце установки регламентується нормами пожежної безпеки.

Напруга живлення табло «Вихід» — 12 В. Це дозволяє підключити сповіщувач до системи безперебійного живлення або до централі пожежної сигналізації, що забезпечує автоматичне включення підсвічування табло при тривозі або розкладом.

Сповіщувач «Вихід» має естетичний зовнішній вигляд і впишеться в будь-який інтер'єр. Розміри корпусу: висота 11 см, ширина 30 см. Табло відповідає нормам і стандартам пожежної безпеки України.

Пристрій також може бути укомплектовано звуковим сповіщувачем, вбудованим всередину корпусу табло «Вихід». Купити світло-звуковий сповіщувач «Вихід» також можна в нашому магазині. Здійснюємо доставку по Україні. Можлива оплата при отриманні.

Характеристики
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.