18.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Оповещатели про пожежу

Фiльтри
Сортування
Код товару: 44741
Цiна: 592.00 грн
Код товару: 30159
Цiна: 515.00 грн
Код товару: 29505
Цiна: 878.00 грн

Купити сповіщувачі про пожежу в Україні

Пожежна сигналізація повинна бути встановлена ​​в будь-якому громадському будинку та приміщенні — це вимога держави. Без справної пожежної сигналізації і системи не можна повноцінно здійснювати діяльність.

Звукові сповіщувачі про пожежу — це високотехнологічні пристрої, які миттєво реагують на вогонь або задимлення. Це дозволяє швидко вжити заходів і не дати поширитися пожежі. Принцип дії таких пристроїв заснований на датчиках в основі конструкції.

Купити сповіщувачі про пожежу ви можете в цьому розділі інтернет-магазину. У нас великий вибір продукції для безпеки, є сучасні сигналізації та інші товари, а також доступні ціни — можна підібрати будь-який відповідний комплект.

Які датчики бувають

Сповіщувачі про пожежу можуть бути таких видів:

  1. Теплові;
  2. Димові;
  3. Оптичні.

Класифікація ділить їх на види залежно від того, який датчик встановлений в основі. Найчастіше використовуються димові сповіщувачі, які аналізують повітря в приміщенні і пропускають його через спеціальну димову камеру. Причиною їх популярності є швидка реакція пристрою на дим і миттєве спрацювання сирени. Тепловий сповіщувач реагує на температуру в приміщенні. Часто поруч з ним ставлять подачу води, яка призначена для підвищення рівня безпеки. Коли температура стає занадто високою, автоматично вмикається подача води (без участі людини).

Також є ручні сповіщувачі, які при виникненні пожежі потрібно вмикати самостійно. Такі пристрої дозволяють швидко викликати службу пожежної безпеки і організувати евакуацію. Сучасні системи обладнані голосовим керуванням.

У нас можна замовити системи безпеки зі звуковим або світловим сповіщенням, які також можна підключити до пульта охоронної сигналізації. Ми гарантуємо доступні ціни та надаємо професійні консультації.

Читати повністю