12.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик пожежний тепловий Артон СПТ-3Б НЗ

Код товару: 28562
303.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
334.82 грн
  Бренд: "Артон", Украина

  Тип датчика: пожежний, тепловий
  Тип підключення: 4-х дротове
  Алгоритм опитування пристрою: безадресний
  Живлення: 12 В
  Розміри: ∅100 х 48 мм
  Можливість підключення ВПОС, індикація режимів роботи

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Тепловий пожежний сповіщувач СПТ-3Б НЗ належить до групи протипожежних датчиків. Виготовлений на ПП "Артон", Україна. Створено в 1998 році, основним напрямком діяльності підприємства є розробка, виробництво і продаж приладів пожежної безпеки, таких як: оптичні димові, комбіновані, теплові та ін. Про хорошій якості продукції говорять постійні хороші відгуки покупців.

Надійний, Тепловий пожежний сповіщувач СПТ-3Б НЗ (має диференціальну захист і можливість дистанційного повернення в черговий режим) призначений для швидкого виявлення ознак пожежі, що виникла. Це 4-х провідний з нормальнозамкнутимі контактами реле сповіщувач, відповідний А2 класу. Цей датчик може встановлюватися і експлуатуватися в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. Бажано встановити такий датчик в кожній кімнаті квартири, будинку, офісу, що дозволить виявити виникнення небезпеки (пожежі)-на ранній стадії.

Популярний Тепловий пожежний сповіщувач СПТ-3Б НЗ , призначений для безперервної цілодобової роботи. У режимі чергового прийому, світлодіод (розташований на корпусі пристрою) блимає короткими, рідкими сигналами. При різкій зміні навколишньої температури в приміщенні, що охороняється, кімнаті, і виходом її за порогове значення, теплової пожежний сповіщувач СПТ-3Б НЗ відправляє на ППК сигнал тривоги-« Пожежа ». При цьому на самому датчику починає безперервно горіти сигнальний світлодіод червоного кольору.

Установка і подальша експлуатація теплового пожежного сповіщувача СПТ-3Б НЗ- дає можливість підвищити рівень захисту і подарує відчуття упевненості і спокою за безпеку Вашого будинку, квартири офісу.

Експертна думка
Фото Датчик пожежний тепловий Артон СПТ-3Б НЗ
Андрей И.

Тепловой 4х проводный пожарный датчик подходит ко всем пожарным охранным приборам и совместим с системами “Умного дома”. Его отличает низкое число ложных сработок. Он срабатывает при достижении 54-60 С в помещении а также на скорость изменения температуры. Очень высокая чувствительность. Детекция возгорания на ранних стадия. Отличное решение. Декоративные кольца, МУШи, специальные комплектующие всегда могут расширить возможности использования датчиков этой серии. Для двухпроводных пожарных приборов используют Тепловой пожарный датчик СПТ-3Б.

Характеристики
Розміри, мм ∅100 × 48
Діапазон статичної температури спрацьовування, ° С 54 - 70
Струм споживання в черговому режимі, мА, не більше 22
Номінальна напруга живлення, в 12
Струм споживання в режимі «ПОЖЕЖА», мА, не більше 500
Максимальна напруга, що комутується контактами реле, В, не більше 36
Опір замкнутих контактів реле, Ом , не більше 5
Дистанційний повернення сповіщувачів в черговий режим (скидання), с, не менше 3
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції