23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Приймач U4HR для бездротових датчиків Elmes

Код товару: 28905
Цiна
1 209.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 450.80 грн
  Виробник: "Elmes Electronic", Польша

  Приймач для бездротових датчиків Elmes.
  Підключення: провідне, 4 канали з NC/NO контактами.
  кількість датчиків: до 40 шт.
  Частота прийому: 433.92 МГц
  Радіус дії 100 м.
  Для роботи спільно з датчиками Elmes

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Радіо U4HR призначений для роботи з усіма передавачами і бездротовими датчиками фірми Elmes Electronic. Головною відмінністю оновленої моделі від приймача CH-4-HR є те, що звичайний приймач замінений на супергетеродинний, який знижує втрати сигналу. Приймач має 4 релейних виходи і 4 світлодіодних контрольних індикатори.

Принцип роботи приймача U4HR полягає в прийомі сигналу тривоги по радіоканалу, і передачі його далі по дртовому шлейфу, за допомогою розмикання контактів реле. Завдяки даному приймачу можна використовувати бездротові датчики Elmes з будь-якими охоронними приладами, що навіть не мають бездротових зон. Релейні виходи можуть утримуватися постійно або тимчасово з програмованим часом утримання від 0.5 секунд до 4 годин. Є сигнальний вихід — відкритий колектор, за допомогою якого видається короткочасний імпульс на кожен перекодований сигнал. Також цей вихід можна використовувати для контролю за станом батарейки в датчиках Elmes PTX50, CTX, RP501 тощо.

Приймач може працювати з декількома передавачами. Кількість одноканальних передавачів, що працюють з одним приймачем, не повинна перевищувати 40 штук. Кожен наступний передавач понад зазначену кількість видаляє перший і т.д. У разі втрати або крадіжки одного або декількох передавачів і необхідності виключення їх із системи, можлива повна очистка пам'яті і подальше навчання декодера кодами передавачів, що залишилися.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити приймач U4HR для бездротових датчиків Elmes та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, і ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Робоча радіочастота433,92 МГц
Максимальна кількість передавачів40
Живлення12В постійного струму
Максимальний споживаний струм30 мА
Діапазон робочих температур0 / +40 град.Цельсія
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.