14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик затоплення Octopus з світлодіодом

Код товару: 29685
308.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
307.80 грн
  Бренд: "Электрон", Украина

  Тип датчика: затоплення
  Тип підключення: дротове
  Ступінь захисту: IP68
  Живлення: 12 В
  Розміри: 13 х 13 х 64 мм

  Має вбудоване слабкострумове реле для управління навантаженням (світлодіодами, реле тощо)
  Аналог: Датчик затоплення Geos SW-01

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Octopus — датчик протікання води з вбудованим світлодіодом, що реагує на замикання водою контрольних штирьків на корпусі датчика. Особливістю датчика є наявність вбудованого слаботочного реле, завдяки чому він може застосовуватися для безпосереднього управління невеликим навантаженням (світлодіодами, реле, сповіщувачем тощо).

Датчик затоплення широко використовуються як в системах охорони для комплексної безпеки майна, так і в автоматичних системах аварійного відключення подачі води, на таких об'єктах як котельні та ін.

Датчик Octopus виконаний в пластиковому герметичному корпусі з клемами для дротів. Зверху на клеми одягається кришечка, що захищає від механічних пошкоджень і естетично приховує дроти. Також зверху знаходиться світлодіод, який гасне при спрацюванні датчика. У нижній частині виступають два металевих штирька, які фіксують наявність води.

Як працює датчик затоплення Octopus?

На нижній поверхні корпусу сповіщувача розташовані два контактні штирі затоплення для виявлення води. Зверху корпуса сповіщувача виводиться 4-х жильний кабель для підключення. На лицьовій стороні корпусу розташований світлодіод для відображення стану сповіщувача.

Електронна схема сповіщувача розрахована на живлення від постійного струму 12В, вихід сповіщувача — гальванічно ізольовані («сухі») нормально замкнуті контакти електронного реле.

При наявності живлення і відсутності затоплення світлодіод світиться і контакти реле є замкнутими (контроль шлейфа, контроль живлення), при затопленні (спрацюванні) — не світиться, контакти реле розімкнуті. Ступінь захисту оболонки датчика — IP68.

Підключення детектора протікання води до сигналізації

Виберіть місце для установки датчика Octopus в районі передбачуваного можливого затоплення. Зніміть захисний шар з липкої стрічки і закріпіть датчик, щільно притиснувши корпус до місця встановлення. У разі ненадійності закріплення за допомогою стрічки, додатково закріпіть двома шурупами, які входять в комплект. Живлення слід підключати дотримуючись полярності, «плюс» — червоний, «мінус» — чорний, під'єднати контакти реле — жовтий і синій.

Характеристики
Напруга живлення 12 В.
Діапазон напруги живлення постійного струму, В 5 ... 30
струм, при номінальній напрузі живлення, не більше, мА 10
Максимальний струм через контакти реле, постійний, змінний, не більше, мА 100
Максимальна напруга на контактах реле, постійна або змінна, не більше , в 100
Опір контактів реле в замкнутому стані, не більше, Ом 18
Контакти реле нормально замкнуті NC
Ступінь захисту, IP IP 68
Час готовності до роботи 1 сек.
Розміри, мм 13х13х64
Вага, не більше, г 65
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Олександр
19 квітня 2021 12:09

Нормально ставиться, все працює. Я з Octopus працював раніше, ніяких претензій до нього не маю. Навіть не знаю, чи треба було брати зі світлодіодами. Все одно заставив стіралками і меблями, його не видно

Відповісти
Ответить на отзыв