Оптичні з'єднувачі
Фильтры
Сортувати за:
Код товару: 48472
Цiна: 251.00 грн
Код товару: 29025
Цiна: 594.00 грн
Код товару: 28487
Цiна: 58.59 грн
Код товару: 28485
Цiна: 45.20 грн
Код товару: 28475
Цiна: 683.00 грн
Код товару: 28465
Цiна: 239.00 грн
Код товару: 28464
Цiна: 291.00 грн
Код товару: 28463
Цiна: 18.83 грн
Код товару: 28448
Цiна: 19.67 грн
Код товару: 28447
Цiна: 24.65 грн
Код товару: 28446
Цiна: 5.02 грн
Код товару: 28438
Цiна: 5.86 грн
Код товару: 28437
Цiна: 21.76 грн
Код товару: 28436
Цiна: 230.00 грн
Код товару: 28435
Цiна: 1 946.00 грн
Код товару: 28434
Цiна: 1 023.00 грн
Код товару: 28433
Цiна: 12.14 грн
Код товару: 28116
Цiна: 96.00 грн
Код товару: 28488
Цiна: 91.00 грн
Підібрати альтернативу
Код товару: 28425
Цiна: 218.00 грн
Підібрати альтернативу

Оптичні з'єднувачі

Якщо необхідно провести діагностику або ремонт волоконно-оптичної лінії зв'язку, то важко переоцінити можливості застосування механічних з'єднувачів оптичних волокон. Це простий пристрій, який забезпечує надійне з'єднання та дає можливість використовувати його в польових умовах для оперативного ремонту оптичних волоконних ліній. Оптичні з'єднувачі в Україні призначені для роботи як з одномодовим, так і багатомодовим волокном.

Оптичні механічні з'єднувачі

Монтаж з використанням механічного з'єднання створює більші втрати сигналу, ніж зварювання, однак він більш простий у виконанні. Для нього не потрібний дорогий зварювальний апарат, але потрібні звичайні пристосування, щоб зафіксувати оптоволокно і механічний з'єднувач, наприклад, монтажний столик. Для сумісності апарат необхідно купувати від того ж виробника, що і виробник з'єднувачів, оскільки вони можуть мати різну конструкцію, розроблену конкретним виробником. Те ж стосується і інструменту, необхідного для підготовки з'єднання.

Втім, деякі виробники випускають Сплайс, який не потребує додаткових інструментів при монтажі. У їх конструкціях, щоб додатково захистити і зафіксувати зрощувати волокно, Сплайс поміщається на спеціальні місця в літаках, муфтах або коробках. На нашому сайті Ohrana.ua ви можете купити оптичний з'єднувач потрібного виду: тут представлені як звичайні, для яких потрібні додаткові елементи і пристосування, так і ті, що не потребують додаткових інструментів при монтажі.

Приєднання до оптичних волокон конекторів

Монтаж з'єднувача має низьку трудомісткість і дуже простий у виконанні. Зазвичай оптоволокно вклеюють в сердечник з'єднувача. Набір інструментів і з'єднувачі дозволяють все зробити прямо на місці. Щоб придбати все необхідне, скористайтеся нашим інтернет-магазином Ohrana.ua. Ціна оптичного з'єднувача і необхідного обладнання доступна і досить низька.

Через що виникає втрата сигналу в з'єднаннях оптоволоконного кабелю?

Втрата потужності сигналу у волоконно-оптичних з'єднувачах з'являється в результаті зазорів між кінцями волокон (мал. a), їх неточного напрямку одне до одного (поперечний — мал. b і кутовий — мал. c), з'єднання оптичних волокон з різними показниками заломлення (мал. d), з'єднання різних типів оптичних волокон (мал. e) або волокон з різними діаметрами (рис. f), а також неточної обробки кінців і бруду.

 

Тобто найчастіше це трапляється через неакуратність виконання монтажу, однак забруднення, що потрапляє в конструкцію ще до збірки, є найбільшою проблемою. Частинки бруду або пилу діаметром всього кілька мікрометрів здатні розсіювати або поглинати  світло, особливо в одномодовій волоконній оптиці.

Де купити оптичні з'єднувачі?

Можна зробити замовлення в інтернет-магазині Ohrana.ua або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери з радістю допоможуть у виборі необхідного обладнання. Оптичні з'єднувачі в Києві та Запоріжжі є в наших магазинах, які ви можете відвідати, щоб особисто вибрати потрібні товари для монтажу і створення сучасних систем безпеки. Якщо ж ви проживаєте в іншому місці України, скористайтеся можливістю зробити замовлення товару на сайті. Ми подбаємо, щоб товар відправився до вас швидко і зручною службою доставки.

Оптичні розетки та адаптери

Оптична розетка, або адаптер, — це прилад, який з'єднує волоконно-оптичні кабелі та забезпечує надійність переходу світлових сигналів від кабелю до патч-корду абонентського мережевого пристрою. Оптичні розетки в Україні можна розділити на кілька класифікацій за основними ознаками.

Класифікації оптичних адаптерів

  1. За призначенням адаптери ділять на сполучні й перехідні. Вони відрізняються типом конекторів, які підключаються. Наприклад, якщо потрібно об'єднати прилади одного типу, то використовують сполучну розетку. А перехідні використовують, щоб об'єднати кабелі різних стандартів, коннектори різних видів і прилади різних виробників, якщо стандарти у них не збігаються, а мережа вже прокладена.
  2. За характеристиками центратора: у багатомодової розетки ST є бронзовий розрізний центратор, у одномодової він керамічний.
  3. За кількістю і розташуванням оптичного полюса. Якщо в адаптері один з'єднувач, то його називають симплексним, а якщо два коннектора, то дуплексним.
  4. Можна купити оптичну розетку, орієнтуючись на тип коннектора. Основним елементом роз'ємів, які використовуються для багаторазового з'єднання дротів з роз'ємами мережевих пристроїв і між собою, є втулка (центрувальний елемент), який захищає кінець волокна від механічного пошкодження і утримує його у фіксованому положенні.

Найбільш часто використовують чотири види з'єднувачів:

  • коннектор FC з підпружиненим керамічним наконечником; даний тип з'єднувача стійкий до ударів, тому його можна застосовувати на рухомих виробництвах, біля залізниці тощо.

  • тип ST має байонетний втулку і міцно кріпиться до корпусу; цей тип простий і надійний, його застосовують в локальній мережі.

  • штекери типу SC і LC з прямокутним перетином. Зручність їх в тому, що з двох з'єднувачів легко можна спорудити двобічний роз'єм. Через невеликого розміру коннектори LC часто використовують для оптичного обладнання з великою щільністю портів.

Всі типи конекторів пропонує наш інтернет-магазин оптичних розеток Ohrana.ua.

Вимоги до оптичних розеток

До якісного з'єднувача пред'являють такі вимоги:

  • матеріал повинен бути міцним і витримувати багаторазові розмикання, при цьому не порушуючи механічну цілісність;
  • форма і розмір у коннектора і роз'єму повинні збігатися;
  • світловий провідник повинен надійно прилягати і не рухатися.

Якщо не дотримуватися цих вимог, то погіршиться пропускна здатність, буде спостерігатися згасання і спотворення сигналу.

Для оптичних адаптерів в нашому онлайн-магазині дотримані всі вимоги. Можете не сумніватися в їх надійності, оскільки ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Крім того, ціна оптичних розеток на сайті Ohrana.ua доступна і прийнятна для всіх.

Де придбати оптичні адаптери?

Купити оптичні адаптери за доступною ціною можна прямо зараз в інтернет-магазині Ohrana.ua. Тут представлений великий асортимент товарів за доступними цінами від відомих і перевірених виробників. Замовлення можна зробити в нашому інтернет-магазині, а забрати його у наших магазинах самовивозу, або доставкою в будь-яке місто України.

Каталог