04.07.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Оптичний адаптер Adaptor AD-SC/APC

Код товару: 28438
Цiна
18.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
18.00 грн
    Виробник: "Cor-X", Украина

    Одномодовий оптичний адаптер для з'єднання/підключення конекторів на оптичних з'єднувальних і монтажних шнурах.

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Оптичний адаптер Adaptor AD-SC/APC призначений для забезпечення якісного і надійного з'єднання конекторів, а також роз'ємів SC-типу з кутовим сферичним (APC) поліруванням одномодового (SM) волокна. Даний адаптер застосовується в оптичних кросах, патчпанелях та для підключення вимірювальної апаратури. Корпус розетки виконаний з пластика зеленого кольору.

Стикування накінечників оптичних з'єднувачів здійснюється за допомогою прецизійної центрувальної втулки, виготовленої з цирконієвої кераміки. Фіксація роз'ємів здійснюється за допомогою прихованих засувок. На приєднувальних частинах корпусу адаптера є виїмки під ключ вилок конекторів. Кріплення розетки на адаптерну планку здійснюється за допомогою металевого стопора. Також є фланці з отворами для додаткової фіксації розетки за допомогою гвинтів. Адаптери комплектуються пластиковими заглушками для захисту від пилу до встановлення в них конекторів.

Адаптери для конекторів з кутовим поліруванням (APC) потребують більш суворих допусків на розміри корпусу, особливо елементів фіксації коннектора і його ключа.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити оптичний адаптер Adaptor AD-SC/APC та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, і ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Матеріал гільзи цирконієва кераміка або бронза
Внесені втрати, дБ ≤0.20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
  • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн, ср, пт. 11:00-17:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 09:00-14:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.