Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Роз'єми живлення

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 26741
Цiна: 20.14 грн.
Код товару: 29123
Цiна: 9.01 грн.
Код товару: 24532
Цiна: 10.60 грн.
Код товару: 26208
Цiна: 13.25 грн.
Код товару: 25751
Цiна: 13.25 грн.
Код товару: 25192
Цiна: 13.25 грн.
Код товару: 25071
Цiна: 10.60 грн.
Код товару: 24960
Цiна: 11.93 грн.
Код товару: 26189
Цiна: 11.93 грн.

Монтаж системи відеоспостереження передбачає використання ряду товарів і пристосувань. Роз'єм живлення для камери — один з них. Щоб всі пристрої в системі злагоджено функціонували, необхідно не тільки використовувати якісне обладнання, але і правильно і надійно все під'єднати.

Види

В залежності від типу з'єднання виділяють роз'єми:

  • Під пайку або обтиск.
  • BNC під гвинт або клемник.

Роз'єм живлення для камери відеоспостереження під обтиск або пайку є більш надійним, проте він складний у встановленні.

На сайті представлені перехідники DC-M (male), DC-F (female), розгалужувачі на 2, 4 або 8 відеокамер, штекери. Деякі з них мають сухий контакт, інші призначені для пайки. Розгалужувачі призначені для забезпечення електроживлення декількох пристроїв від одного блоку.

Призначення

Призначення кабелів і конекторів — забезпечення подачі 12 В від блоку відеокамері. Пристрої мають широкий діапазон робочої температури і використовуються як в приміщенні, так і у вуличних умовах.

Продаж роз'єму живлення для камер відеоспостереження — одна сфер роботи нашої компанії. Наші співробітники допоможуть підібрати розміри і типи для вашої сигналізації. Для аналогових бездротових використовуються бездротові приймачі.

Двоконтактні штекери монтуються на кабель за допомогою пайки, забезпечуючи надійне з'єднання. Power разом з кабелем довжиною 1,5 метра підходять для підключення комбінованого кабелю, витої пари або ШВВП як в побутових, так і у виробничих цілях. Випускаються як Power IN, так і Power OUT.

Ціна на роз'єм живлення для камер залежить від характеристики конкретно взятого товару. Наприклад, розгалужувач для 4-ох елементів коштує дешевше, ніж аналоговий для 8-ми. У характеристиках кожної моделі на https://ohrana.ua/ вказані розміри (зовнішній і внутрішній діаметр, довжина), максимальне вхідна напруга і з'єднання.

Де придбати?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити роз'єм живлення для камер вуличного спостереження. Робити це необхідно тільки тим, хто вже визначився з основними пристроями для забезпечення охорони і відеоспостереження.

Доставку ми здійснюємо Новою Поштою. Якщо ви живете в Києві або Запоріжжі, у вас є можливість самостійно забрати своє замовлення в одному з магазинів для самовивозу. У столиці також діє кур'єрська доставка (при замовленні від 1000 гривень безкоштовно).

Чому варто вибрати нас?

Якщо ви сумніваєтеся в своїй компетентності щодо монтажу сигналізації або відеоспостереження, звертайтеся в нашу компанію. Для жителів Києва ми пропонуємо послуги встановлення систем сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу в приміщення. Наші кваліфіковані співробітники самостійно проведуть всі роботи і все підключать.

Ми надаємо товари як українського, так і зарубіжного виробника і видаємо гарантію на різні вироби. У нас представлено також інше обладнання, яке дозволить вам створити потужну та надійну охорону або СКУД.

Читати повністю