21.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Медіаконвертери

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28318
409.00 грн
Бренд: "YOSO", Китай

одноволоконного медіаконвертер.
Full/Half duplex.
Відстань передачі даних до 25 км.
Довжина хвилі 1550/1310 нанометрів.
SC-коннектор.
Тип медіаконвертера: B

Аналог: Медіаконвертер одноволоконний Merlion B 1550

Код товару: 28317
409.00 грн
Бренд: "YOSO", Китай

Одноволоконний медіаконвертер
Full/Half duplex
Відстань передачі даних до 25 км
Довжина хвилі 1550/1310 нанометрів
SC-коннектор
Тип медіаконвертера: A

Аналог: Медіаконвертер одноволоконний Merlion A (IC + 113)

Код товару: 45392
1 061.00 грн
Бренд: "RCI", Украина

Тип: B
Кількість волокон: одноволоконний
Інтерфейси: Ethernet 10/100/1000
Довжина хвилі: 1550 нм
Відстань передачі: до 20 км
Спосіб зв'язку: Half/Full duplex
Живлення: 5 В, 1 А

Код товару: 45391
1 061.00 грн
Бренд: "RCI", Украина

Тип: A
Кількість волокон: одноволоконний
Інтерфейси: Ethernet 10/100/1000
Довжина хвилі: 1310 нм
Відстань передачі: до 20 км
Спосіб зв'язку: Half/Full duplex
Живлення: 5 В, 1 А

Код товару: 45096
677.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість оптичного інтерфейсу FX: 1000Mbps

Довжина хвилі оптичного модулю: 1550nm

Дальність зв'язку: до 20км

Тип коннектора: 10/100/1000Mbps, RJ-45

Код товару: 45095
677.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість оптичного інтерфейсу FX: 1000Mbps

Довжина хвилі оптичного модуля 1310nm

Дальність зв'язку: до 20км

Тип коннектора: 10/100/1000Mbps, RJ-45

Код товару: 44812
489.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість передачі даних: 100 Мб/с

Довжина хвилі оптичного модулю: 1550nm

Дальність зв'язку: до 20км

Тип коннектора: RJ-45, SC

Код товару: 44811
485.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість передачі даних: 100 Мб/с

Довжина хвилі оптичного модулю: 1310nm

Дальність зв'язку: до 20км

Тип коннектора: RJ-45, SC

Код товару: 29956
733.00 грн
Бренд: "Merlion", Китай

одноволоконного медіаконвертер
Full/Half duplex
Відстань 20 км
Довжина хвилі 1310 нанометрів
Інтерфейси Fast Ethernet: 10M/100M/1000M
SC-коннектор
Автоматичне визначення полярності MDI/MDI-X
Тип медіаконвертера: A

Код товару: 29955
733.00 грн
Бренд: "Merlion", Китай

одноволоконного медіаконвертер
Full/Half duplex
Відстань 20 км
Довжина хвилі 1550 нанометрів
Інтерфейси Fast Ethernet: 10M/100M/1000M
SC-коннектор
Автоматичне визначення полярності MDI/MDI-X
Тип медіаконвертера: B

Код товару: 28431
2 531.00 грн
Бренд: "Ubiquiti", Китай

Медиаконвертер для зовнішнього застосування.
інтерфейси: 1х 1 Гбіт/с SFP, 1х Термінальний блок DC, 1х DC RJ45 для подачі живлення, 1х порт 1000 Мбіт/с Ethernet з підтримкою PoE
DC вихід: порт PoE RJ45, 2-пари (4, 5 +; 7, 8) (24VDC), або 4-Pair (24 вольт DC або 50 вольт DC) PoE.

Захист від перенапруги. Індикатор LED.

Код товару: 26494
466.00 грн
Бренд: "Merlion", Китай

Одноволоконний медіаконвертер
Full/Half duplex
Відстань 25 км
Довжина хвилі 1310 нанометрів
Інтерфейси Fast Ethernet: 10M/100M
SC-коннектор
Автоматичне визначення полярності MDI/MDI-X
Тип медіаконвертера: A

Аналог: Медіаконвертер одноволоконний YOSO HTB-3100A-25 A (IC + 113)

Код товару: 26479
466.00 грн
Бренд: "Merlion", Китай

одноволоконного медіаконвертер
Full/Half duplex
Відстань 25 км
Довжина хвилі 1550 нанометрів
Інтерфейси Fast Ethernet: 10M/100M
SC-коннектор
Автоматичне визначення полярності MDI/MDI-X
Тип медіаконвертера: B

Аналог: Медіаконвертер одноволоконний YOSO HTB-3100B-25 B (IC + 113)

Код товару: 28432
1 533.00 грн
Бренд: "MikroTik", Латвия

Медиаконвертер для зовнішнього застосування.
Порти: 1х 10/100/1000 Mbit Ethernet; 1 SFP слот (модуль в комплектацію не входить)
живлення: 12-57V PoE 802.3af/at

Водонепроникний корпус. Спеціальна пластина для монтажу на стіну, стелю, стійку.
Захист від крадіжки гвинт з оригінальним шліцом (« секреткою»).

Аналог Медіаконвертер Ubiquiti FiberPoE Generation 2 (F-POE-G2)

Код товару: 47931
319.00 грн

Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1550 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Живлення: 5 В, 1 А, зовнішній адаптер

Код товару: 47930
319.00 грн

Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1310 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Живлення: 5 В, 1 А, зовнішній адаптер

Код товару: 46514
319.00 грн

Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1550 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Живлення: 5 В, 1 А, зовнішній адаптер

Код товару: 46513
319.00 грн

Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1310 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Живлення: 5 В, 1 А, зовнішній адаптер

Код товару: 46472
546.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість передачі даних: 100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1550 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Тип коннектора: RJ-45, SC

Код товару: 46471
546.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Швидкість передачі даних: 100 Мбіт/с
Довжина хвилі оптичного модулю: 1310 nm
Дальність зв'язку: до 20 км
Тип коннектора: RJ-45, SC

Код товару: 46173
Ціну уточнюйте
Бренд: "NG OPTICS", Украина

Тип: B
Інтерфейси: Ethernet 10/100
Довжина хвилі: 1550 нм
Відстань передачі: до 25 км
Живлення: 5 В

Код товару: 46172
Ціну уточнюйте
Бренд: "NG OPTICS", Украина

Тип: А
Інтерфейси: Ethernet 10/100
Довжина хвилі: 1310 нм
Відстань передачі: до 25 км
Живлення: 5 В

немає в наявності
Код товару: 46171
633.00 грн
Бренд: "NG OPTICS", Украина

Тип: B
Інтерфейси: Ethernet 10/100/1000
Довжина хвилі: 1550 нм
Відстань передачі: до 20 км
Живлення: 5 В

немає в наявності
Код товару: 28589
866.00 грн
Бренд: "FoxGate", Украина

Для сполучення сегментів мережі Ethernet на основі мідної витої пари і оптичного кабелю.
Швидкість передачі даних 1000 Мбіт/с.
Вита пара UTP, FTP: Cat.5e або Cat.6 до 100 м.
Функції LFT (Link Fault Pass Through).

Роз'єм для SFP модуля.
Діяльність зв'язку до 80 км.

немає в наявності
Код товару: 45390
447.00 грн
Бренд: "RCI", Украина

Тип: B
Кількість волокон: одноволоконний
Інтерфейси: Ethernet 10/100
Довжина хвилі: 1550 нм
Відстань передачі: до 20 км
Спосіб зв'язку: Half/Full duplex
Живлення: 5 В, 1 А

Дивіться інші категорії сайту
Медіаконвертери

Медіаконвертер

Медіаконвертер — це перетворювач середовища проходження сигналу з однієї в іншу. У більшості випадків один тип середовища — це мідні дроти, а інший — оптичні кабелі.

Медіаконвертери в Україні використовуються досить часто, наприклад, для об'єднання всіх локальних ділянок мережі оптоволоконного магістралю в територіально розподіленому підприємстві. Також цей прилад справляється з оптимізацією мережі, в якій за основу взято мідні кабелі. Пристрій перетворює сигнали між мідним і оптичним ділянками.

Види медіаконвертеров

Медіаконвертер — досить простий у використанні пристрій, який працює на мікросхемах відомих брендів: Realcom, Marvell, IC+ та інших (в незалежності від виробника самого пристрою). У загальному випадку їх відмінності для користувача мінімальні.

Інтернет-магазин медиаконвертеров Ohrana.ua надає різні моделі цих пристроїв:

  • Універсальні, мають роз'єм для SFP /SFP+ модуля. Він визначає параметри застосовуваного кабелю і метод передачі.

  • Ті, які мають вбудований бідіректний оптичний порт з відповідним роз'ємом і типом "А" або "У" по частотах прийому/передачі.

  • Зі спареними портами ТХ/RХ з відповідним подвійним роз'ємом, де один порт налаштований на прийом, а інший на передачу.

Деякі моделі з ТХ/RХ підтримують використання першого порту в бідіректном режимі типу "А", а другого — типу "У", використовуючи тільки одножильний кабель. Пристрої, у яких 1 бідіректний порт або 2 порти ТХ/RХ, передають пакети між портами не використовуючи перевірку кадрів.

У разі використання двонапрямлених портів необхідно купувати комплект з "А" і "У" типів. Ви можете вибрати медіаконвертери в каталозі на сайті.

Також існують моделі з 2 і більше Ethernet або оптичними портами — медиаконвертери-комутатори. Даний прилад може передавати на різних швидкостях по мідному і оптичному портам. До його недоліків можна віднести ліміт довжини кадру і затримку, помітну в порівнянні зі звичайними конвертерами.

Вибір медіаконвертеров

Щоб купити медіаконвертер, потрібно враховувати такі його характеристики:

  • підтримується одномодове волокно або многомодове;

  • дальність передачі;

  • дуплекс (ТХ /RХ, спарений роз'єм) або двунаправлений (А чи В, один роз'єм);

  • частоти прийому і частоти передачі;

  • швидкість потоку даних;

  • тип роз'єму: LC, SC або FC;

  • тип полірування ферули: UPC, PC або APC;

  • місце встановлення;

  • хороше керування приладом.

На відстанях від 100 м до 2 км можна використовувати одномодові і багатомодові оптичні волокна. На дальності понад 2 км використовуються тільки одномодові скловолокна через найменше загасання. Також дальність передачі може залежати від потужності передавача, його чутливості і втрат на лініях. Ціна медіаконвертера також залежить від усіх цих факторів.

Найпопулярнішими оптичними з'єднаннями в даних приладах з вбудованими портами є SC, FC, LC. Серед них LC — найбільш вигідний варіант роз'єму для SFP-модуля з двома волокнами. Втім, однним волокном може бути SC.

Де придбати медіаконвертер?

На сайті Ohrana.ua ви можете зробити замовлення обладнання для охоронних систем і придбати товари за вигідними цінами. Вибрати медіаконвертери в Києві чи Запоріжжі можна в наших магазинах. На всі конвертери діє гарантія. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі питання. Наша компанія здійснює доставку по всій Україні швидко і якісно.

Нам цінна ваша думка, тому залишайте відгуки на сайті і на Google Картах.

Читати повністю