24.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Медіаконвертер Step4Net MC-R-0,1-1SM-1550nm-20

Код товару: 46514
319.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
319.20 грн

    Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с
    Довжина хвилі оптичного модулю: 1550 nm
    Дальність зв'язку: до 20 км
    Живлення: 5 В, 1 А, зовнішній адаптер

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Медіаконвертер Step4Net MC-R-0,1-1SM-1550nm-20 використовується у гібридних лініях передачі сигналу. Дана модель перетворює потік, що йде по витій парі (стандарт 10/100BASE-T/TX), в світловий пучок стандарту FX, який далі буде передаватися по оптичній лінії.

Призначення та особливості

Купити MC-R-0,1-1SM-1550nm-20 рекомендується тим, хто з'єднує дві різні магістралі, що передають інтернет-сигнал. Цей пристрій виявиться корисним на великих об'єктах, до яких підведена лінія витої пари. Це може бути промислове підприємство, багатоповерхова будівля (багатоквартирний будинок, гуртожиток), мережа офісів, супермаркет тощо.

Медіаконвертер може використовуватись для створення високопродуктивних локальних мереж (комп'ютери в офісах, охоронний комплекс, відеоспостереження тощо). Так як оптоволокно не чутливе до впливу магнітних і електричних перешкод, даний прилад практично встановлювати на об'єктах, де є велика ймовірність їх виникнення.

Характеристики

У нашому каталозі вказані актуальні ціни на медіаконвертер Step4Net MC-R-0,1-1SM-1550nm-20. Основні характеристики:

  • Максимальна швидкість: 100 Мбіт/с.
  • Режим передачі: дуплекс/напівдуплекс.
  • Живлення: 5 В, 1 А (блок живлення у комплекті).

Для візуального контролю роботи пристрою на передній панелі розташовані індикатори режимів. Його рекомендується встановлювати в сухих опалювальних приміщеннях (максимальна вологість не повинна перевищувати 90% без утворення конденсату), у яких підтримуються температури в межах 0…+70 °С.

Продаж та доставка

Продаж в інтернет-магазині MC-R-0,1-1SM-1550nm-20 здійснюється на всій території України. Точка видачі товару доступна для мешканців та гостей Києва. До інших міст ми доставляємо куплене обладнання Новою Поштою.

Характеристики
Скорость передачи данных 10/100 Мбит/с
Рабочая дистанция 20 км
Длина волны 1550 нм
Стандарты

IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E

Индикаторы FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
Автоопределение для Ethernet 10/100 Мбит, Full/Half Duplex
Размеры 94 х 70 х 26 мм
Рабочая температура 0...+70 °C
Температура хранения -40...+85 °C
Влажность от 10% до 90% без конденсата
Питание 5 В 1 A, внешний адаптер питания
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.