Медіаконвертер
Медіаконвертер — це перетворювач середовища проходження сигналу з однієї в іншу. У більшості випадків один тип середовища — це мідні дроти, а інший — оптичні кабелі.
Медіаконвертери в Україні використовуються досить часто, наприклад, для об'єднання всіх локальних ділянок мережі оптоволоконного магістралю в територіально розподіленому підприємстві. Також цей прилад справляється з оптимізацією мережі, в якій за основу взято мідні кабелі. Пристрій перетворює сигнали між мідним і оптичним ділянками.
Види медіаконвертеров
Медіаконвертер — досить простий у використанні пристрій, який працює на мікросхемах відомих брендів: Realcom, Marvell, IC+ та інших (в незалежності від виробника самого пристрою). У загальному випадку їх відмінності для користувача мінімальні.
Інтернет-магазин медиаконвертеров Ohrana.ua надає різні моделі цих пристроїв:
-
Універсальні, мають роз'єм для SFP /SFP+ модуля. Він визначає параметри застосовуваного кабелю і метод передачі.
-
Ті, які мають вбудований бідіректний оптичний порт з відповідним роз'ємом і типом "А" або "У" по частотах прийому/передачі.
-
Зі спареними портами ТХ/RХ з відповідним подвійним роз'ємом, де один порт налаштований на прийом, а інший на передачу.
Деякі моделі з ТХ/RХ підтримують використання першого порту в бідіректном режимі типу "А", а другого — типу "У", використовуючи тільки одножильний кабель. Пристрої, у яких 1 бідіректний порт або 2 порти ТХ/RХ, передають пакети між портами не використовуючи перевірку кадрів.
У разі використання двонапрямлених портів необхідно купувати комплект з "А" і "У" типів. Ви можете вибрати медіаконвертери в каталозі на сайті.
Також існують моделі з 2 і більше Ethernet або оптичними портами — медиаконвертери-комутатори. Даний прилад може передавати на різних швидкостях по мідному і оптичному портам. До його недоліків можна віднести ліміт довжини кадру і затримку, помітну в порівнянні зі звичайними конвертерами.
Вибір медіаконвертеров
Щоб купити медіаконвертер, потрібно враховувати такі його характеристики:
-
підтримується одномодове волокно або многомодове;
-
дальність передачі;
-
дуплекс (ТХ /RХ, спарений роз'єм) або двунаправлений (А чи В, один роз'єм);
-
частоти прийому і частоти передачі;
-
швидкість потоку даних;
-
тип роз'єму: LC, SC або FC;
-
тип полірування ферули: UPC, PC або APC;
-
місце встановлення;
-
хороше керування приладом.
На відстанях від 100 м до 2 км можна використовувати одномодові і багатомодові оптичні волокна. На дальності понад 2 км використовуються тільки одномодові скловолокна через найменше загасання. Також дальність передачі може залежати від потужності передавача, його чутливості і втрат на лініях. Ціна медіаконвертера також залежить від усіх цих факторів.
Найпопулярнішими оптичними з'єднаннями в даних приладах з вбудованими портами є SC, FC, LC. Серед них LC — найбільш вигідний варіант роз'єму для SFP-модуля з двома волокнами. Втім, однним волокном може бути SC.
Де придбати медіаконвертер?
На сайті Ohrana.ua ви можете зробити замовлення обладнання для охоронних систем і придбати товари за вигідними цінами. Вибрати медіаконвертери в Києві чи Запоріжжі можна в наших магазинах. На всі конвертери діє гарантія. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі питання. Наша компанія здійснює доставку по всій Україні швидко і якісно.
Нам цінна ваша думка, тому залишайте відгуки на сайті і на Google Картах.