01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кабельна продукція, дроти для сигналізації

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46409
Цiна: 7.01 грн
Код товару: 46271
Цiна: 4.94 грн
Код товару: 46270
Цiна: 2.94 грн
Код товару: 46269
Цiна: 8.97 грн
Код товару: 46122
Ціну уточнюйте
Код товару: 46121
Ціну уточнюйте
Кабель та аксесуари для монтажу

Кабельна продукція об'єднує велику групу виробів, що складаються з ізольованих провідників (1 і більше), поміщених в оболонку з металу або неметаллу, та передбачає використання для прокладення в землі або під водою. Чим більше жил (провідників), тим краща гнучкість дроту. Гнучкі кабелі підходять для прокладання по стінках. Жили, що проводять струм, скручують попарно, щоб знизити кількість перешкод. Провідними елементами служать алюмінієві або мідні деталі. Відносно особливостей конструкцій та сфери використання кабельна продукція об'єднує також шнури і дроти.

Шнури складаються з 2 або більше гнучких провідників, з площею близько 1,5 кв. мм, поміщених в спеціальну захисну оболонку. Провід — одна або декілька жил, що представляють собою спеціальну оплетку та мають ізолюючу оболонку.

Сьогоднішній асортимент кабельної продукції

В залежності від функціональних можливостей кабельна продукція в Україні поділяється на:

  • Силові кабелі — розподіляють і транспортують електричну енергію. Сердечник мідний або виконаний зі струмопровідного алюмінію. Передбачається наявність ізоляції: паперова стрічка, оброблена спеціальним розчином. Найчастіше подібні вироби використовують в роботі підприємств чи комунальних організацій. Вони здатні витримувати напругу порядку 660 В 500 кВ.
  • Кабелі зв'язку — призначені для передачі різних сигналів. Кабельна продукція в Києві подібного виду складається з мідних жил та паперової/синтетичної ізоляції. Кабіл передають цифрову інформацію на високих і низьких частотах. Ціна залежить від довжини кабелю та діаметра.
  • Контрольні кабелі — забезпечують електроживлення різних установок, мають синтетичну ізоляцію, здатні проводити струм.
  • Радіочастотні кабелі — з'єднують різні радіоелектронні пристрої, заізольовані поліетиленом.
  • Кабелі управління — складаються з мідних жил та забезпечують контроль управління на великій відстані. Ізоляція має гумову основу. Кабелі складаються з жил (5-35 шт), здатних проводити струм.

Купити кабельну продукцію на сайті Оhrana.ua вигідно і просто!

Наша віртуальна вітрина готова запропонувати кабельну продукцію за доступною ціною для кожного споживача. У продажу доступна продукція, вартість якої знаходиться в межах 6-980 гривень. Кабелі різняться за:

  • призначенням;
  • значенням напруги, струму, частоти;
  • типом і товщиною ізоляції.

Хороший асортимент продукції дозволяє купити бажаний товар. Ознайомтеся з продукцією, вивчіть характеристики, додайте товар в корзину, заповнивши всі необхідні поля форми, та чекайте дзвінка менеджера. Віртуальна вітрина містить виключно сертифіковану продукцію з відповідною гарантійної документацією. Купуйте у нас! Тільки у нас зручний інтерфейс, великий вибір бажаного товару і лояльні до споживача ціни. Продукція вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Читати повністю