Мікрофон DH-HAP120
Код товару: 27613
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Dahua", Китай
    Чутливість:-34 & plusmn; 3 дБ
    Частотна характеристика: 80Гц-16кГц
    Макс. звуковий тиск: 110дБ SPL (1 кГц, THD 1%)
    Живлення: DC 12 В.
Гарантія
14 днів офіційної від виробника
Опис
Корпус виконаний з біло-сріблястого алюмінію, який може експлуатуватися при розкиді температур від-30℃ до +70℃. Електроживлення DC 12 V (9 ~ 18 V) при струмі споживання 40 mA. Невеликі розміри і сучасний дизайн мікрофону допоможуть вписатися в будь-який інтер'єр.
DH-HAP120
Особливості:
  • Висока чутливість.
  • Матеріал: алюміній.
  • Простота встановлення.
  • Захист від блискавки.
DH-HAP120
Характеристики
Чутливість-34 ± 3 дБ
НапрямокВсеспрямований
SNR58 дБ
Динамічний діапазон74 дБ
Вихідний опір600 Ом
Амплітуда вихідного сигналу2.5Vpp / 88 дБ SPL
Робоче живленняDC 12В
Робоче споживання40мA
Робочі температури-30 ℃ ~ + 70 ℃
МатеріалАлюміній
РозмірФ40х20 мм