Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Наклейка "Об'єкт знаходиться під охороною"

Код товару: 24527
Цiна
15.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
15.00 UAH
  Виробник: Другой

  Попереджувальна наклейка. Велика .
  "Об'єкт під охороною" зі знаком служби охорони .
  Матеріал: клейка плівка. Влагостойкая .
  Плівкова ламінація .
  Розмір: 100х145 мм

Опис

Табличка "Об'єкт під охороною" зі знаком служби охорони на самоклейкій плівці (Оракал). Плівкова ламінація захистить барвисте покриття на лицьовій стороні від впливів зовнішнього середовища і підвищить довговічність даної продукції.

Плівкова ламінація

Попереджувальна наклейка "Об'єкт знаходиться під охороною" виконана в стилі інформаційної таблички, якими обладнують об'єкти, що охороняються приватними або державними службами охорони. На табличці нанесений логотип "Приватна служба охорони", імітуючи наклейки ДСО.

Подібні таблички попереджають зловмисників про наявність засобів охорони на об'єкті, тим самим впливаючи психологічно на порушника. Одна тільки наклейка «об'єкт знаходиться під охороною», купити яку можна в нашому магазині, змусить обходити стороною любителів легкої наживи.

Також рекомендується, спільно з наклейками, використовувати прості сигналізації для підтвердження наявності технічних засобів охорони. В такому випадку, звук сирени зверне на втечу непрошених гостей.

Характеристики
Розміри 145 х 100 мм
Матеріал oracal - вініловоя самоклеюча плівка
Залиште свій відгук
Ольга
30 липень 2021 08:08

Якість гарна, ми задоволені.

Відповісти
Ответить на отзыв
Виктория
09 липень 2021 08:26

Все наклеяла, все держатся. у нас дожди были сильные, все равно держатся

Відповісти
Ответить на отзыв
Леонид Иванович
18 березень 2021 06:31

Хороша наклейка, повісив на ворота.

Відповісти
Ответить на отзыв
Лина
01 жовтень 2020 04:50

"Отличная наклеечка. Справилась сама с поклейкой элементарно. Главное - протереть до этого тряпкой, чтобы не попала пыль. Тогда наклейка провисит долгие годы. Подобная наклейка без привязки к определенной компании - лучшее решение. Тут люди говорят, что за использование без договора могут быть проблемы и логика в этом есть https://alliancesafety.com.ua/otvety-na-voprosy/obekt-nahoditsja-pod-ohranoj/ Мы с мужем для себя сделали очень эконом вариант и купили здесь наклейки, камеру и автономную сигнализацию. Лучше так, чем платить ежемесячно не пойми за что."

Відповісти
Ответить на отзыв
Алексей
15 липень 2018 10:43

Для кого то это покажется смешным, но ворюга уж точно 10 раз подумает прежде чем лесть. Я одну на ворота гаража наклеил, а вторую на ворота дачи, смотрится убедительно. Кстати спасибо за быструю доставку.

Відповісти
Ответить на отзыв