Пожежна сигналізація
Пожежна сигналізація встановлюється з метою своєчасного виявлення та сповіщення про виникнення пожежі або перших її ознак. Вона особливо актуальна для приміщень з наявністю високотехнологічного обладнання, вибухонебезпечних речовин, а також для місць скупчення великої кількості людей.
Комплектація
Повноцінна система пожежної сигналізації складається з наступного переліку пристроїв:
- Датчики.
- Приймально-контрольний прилад.
- Пристрої сповіщення.
- Живлення.
Живлення здійснюється від акумулятора або електромережі. Можливий комбінований варіант, коли акумуляторна батарея виступає в ролі резервного джерела живлення. Для централей використовують блоки безперебійного живлення, які в разі зникнення електрики здатні підтримувати роботу протягом декількох годин.
Продаж пожежної сигналізації — одна зі сфер роботи нашої компанії. Якщо вам знадобиться консультація фахівців, зателефонуйте і задайте менеджеру ваші запитання.
Види датчиків
Основним елементом, що відповідає за виявлення спалаху є датчики, установка яких проводиться відповідно до затвердженої схеми. Їх можна розділити на димові, теплові, комбіновані і датчики полум'я.
Димові
Принцип роботи полягає у виявленні частинок диму в повітрі. Фіксація проводиться за допомогою інфрачервоного променя. Датчик може виявитися неефективним в запилених кімнатах.
Теплові
Працюють на основі аналізу температури і спрацьовують при різкому перепаді. Бувають інтегральні і порогові. Використовуються на об'єктах, де причиною пожежі може стати саме висока температура.
Комбіновані
Найчастіше використовується комбінування аналізу стану задимленості і температури повітря. Це зменшує ризик помилкового спрацьовування системи. Цей варіант більш надійний.
Датчики полум'я
Вони реагують на появу відкритого вогню або тліючого вогнища. Такі пристрої ефективні в приміщеннях, де вогню може і не передувати поява задимленості. Вони виявляють загоряння на ранніх етапах, і сигнал вчасно передається на ППК.
Види сигналізацій
Кожна охоронно-пожежна сигналізація відноситься до одного з наступних видів:
- Безадресна. Ще називається пороговою. Використовується для невеликих за територією об'єктів.
- Адресна. Монтаж такої системи проводять на середніх і великих площах, де разом з сигналом тривоги передаватиметься і точне місце розташування точки спалаху (назва приміщення і номер елемента, що спрацював). Має перевагу щодо інформативності та можливості контролю за працездатністю.
- Адресно-аналогова. Постійно автоматично передає на централь інформацію про температуру повітря, рівень задимленості тощо. Це дозволяє відстежувати і запобігати спалаху. Оскільки технічні засоби постійно передають інформацію, їх несправність буде швидко виявлена, що забезпечить безпеку об'єкта.
Ціна пожежної сигналізації залежить від обраного типу системи, обладнання і кількості комплектуючих.
Де купити?
Якщо ви хочете купити пожежну сигналізацію, ви можете звернутися в наш інтернет-магазин. Наша компанія надає широкий вибір адресних і безадресних сигналізацій для великих і невеликих об'єктів. Якщо ви хочете перед покупкою особисто ознайомитися з товаром, відвідайте один з магазинів для самовивозу, які знаходяться в Києві та Запоріжжі.
Доставка по території України здійснюється Новою Поштою. У столиці є послуга доставки кур'єром. Для отримання додаткової інформації напишіть нам у Viber, Telegram або зателефонуйте на один із зазначених телефонів.