21.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Покажчик світлозвуковий ОСЗ-14.1 Стрілка показник напрямку руху 24 В

Код товару: 46730
978.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
978.00 грн
  Бренд: "Тирас", Украина

  Світлозвукове табло Стрілка показник напрямку руху
  Споживання 24 В 0.07 А
  Розміри: 280 х 100 х 32 мм
  Матеріал: пластик

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Покажчик світлозвуковий ОСЗ-14.1 Стрілка показник напрямку руху 24 В використовується в системах масового оповіщення про виникнення аварійних ситуацій. Ця модель сумісна з сигналізаціями пожежної охорони та іншими комплексами бренду "Тірас". На відміну від спорідненого пристрою, цей варіант не оснащений вибухозахищеним корпусом. Якщо така опція потрібна, рекомендується звернути увагу на серію з індексом “ЕХ”.

Призначення та особливості

Купити модель світлозвукового покажчика ОСЗ-14.1 рекомендується для безпеки працівників небезпечного виробництва та інших об’єктів, де може виникнути НС. Пристрій дозволяє своєчасно попередити людей про екстрену ситуацію, яка потребує негайної евакуації. Дії у разі оповіщення залежить від напису покажчика.

Світлова сигналізація забезпечується світлодіодами SMD, розташованими під напівпрозорим табло з написом. Залежно від режиму роботи охоронного комплексу цей елемент або забезпечує чергове підсвічування тексту або загоряється при спрацьовуванні сирени.

Характеристики

У нашому каталозі вказуються актуальні ціни на покажчик світлозвуковий ОСЗ-14.1 Стрілка показник напрямку руху 24 В. Основні характеристики:

 • Живлення: 24 В, 0.07 А.
 • Потужність: 1.5 Вт.
 • Матеріал: пластик.
 • Вибухозахисний: ні.
 • Гучність сирени: 80 дБ.

Звуковий сигнал забезпечується п'єзоелектричним елементом. Прилад слід встановлювати в сухих приміщеннях, де підтримується температура повітря в діапазоні -10…+55 °С.

Продаж та доставка

Продаж в інтернет-магазині світлозвукового покажчика ОСЗ-14.1 здійснюється на всій території України. Куплений товар ми доставимо через Нову Пошту до будь-якої місцевості, де працюють відділення цього перевізника. Точка видачі придбаного обладнання знаходиться у Києві.

Характеристики
Напруга 24 В
Розмір 280 х 100 х 32 мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.