Сонячна панель LONGI LR5-72HTH-580W
немає в наявності
Фото 1 Сонячна панель LONGI LR5-72HTH-580W
Код товару: 50052
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: Другой
    Тип модуля: монокристал
    Кількість елементів: 144 (24 х 6) шт
    Потужність: 580 Вт
    Розмір: 2278 x 1134 x 30 мм
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Характеристики
Номінальна потужність 580 Вт
Коефіцієнт корисної дії 22,5%
Напруга холостого ходу 52,21 В
Струм короткого замикання 14,20 А
Розмір (довжина) 2278 мм
Розмір (ширина) 1134 мм
Розмір (висота) 30 мм