Сонячна панель JA Solar JAM72D40-600/LB
Код товару: 49874
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "JA Solar", Китай
    Тип модуля: монокристал
    Номінальна потужність: 600 Вт
    Напруга: 43.76 В
    Вага модуля: 32.5  кг
    Розміри модуля: 2333 х 1134 х 30 мм
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Переваги та характеристики даної моделі
Вона буде ефективною навіть якщо її частина опинилася в тіні або знизився рівень освітленості.
Ось низка характеристик даної моделі:
  • потужність: 600 Вт;
  • тип панелі: монокристалічна;
  • кількість елементів: 144;
  • ККД: не нижче 22.7%;
  • ступінь захисту: IP68;
  • мінімальна робоча температура: -40 °С;
  • вага: 32.5 кг.
Купівля та доставка
Характеристики
Тип пристрою сонячна панель
Тип кристала монокристал двосторонній
ККД фотомодуля 22.7%
Тип гнізда QC 4.10-351 / MC4-EVO2A
Потужність 600 Вт
Струм короткого замикання 14.48 А
Кількість елементів 144
Максимальний перетин дроту 4 мм²
Напруга за максимальної потужності (Vmp) 43.76 В
Струм при максимальній потужності (Imp) 13.71 А
Відкрита напруга ланцюга (Voc) 52.4 У
Ступінь захисту IP68
Робоча температура -40 ~ +85 °C
Розміри 2333 х 1134 х 30 мм