Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Покажчик світловий Грінлайт УА-2-220

Код товару: 25817
Цiна
1 182.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 181.70 UAH
  Виробник: "Сенко", Украина

  Оповіщувач світловий (покажчик знаків "Вихід").
  Джерело світла: світлодіоди.
  Напруга живлення: 220 В, 250 мА , змінний струм.
  Характер видається сигналу: постійний світловий сигнал.
  Розміри: 330 х 41 х 277.
  Матеріал корпусу: метал.

  Покажчик знаків від лідера продажів в даному сегменті, українського виробника "Сенк" . Має стильний, естетичний зовнішній вигляд , колодки для підключення і призначений для внутрішньої установки.

Опис

Стильний світловий покажчик виходу і напрямку руху. Широко застосовується в системах осповіщення та управління евакуацією 2-5 типів. За рахунок дизайну вписується в інтер'єр приміщень громадського живлення та відпочинку, а також в адміністративних і в інших приміщеннях загального користування.

Світловий покажчик «ГрінЛайт» складається з металевого корпусу і акрилового інформаційного табло. Всередині металевого корпусу розташовані плата управління і лінійка ультраяскравих світлодіодів. Живлення покажчика — 220 В змінного струму. Піктограми та написи на інформаційному табло можуть виконуватися як способом лазерного гравірування, так і нанесенням інформаційних етикеток. Є можливість кріплення покажчика як на стінку, так і на стелю.

Характеристики
Залиште свій відгук
Людмила
27 липень 2018 09:45

Отличные указатели, четко видны всем и каждому, сразу бросаются в глаза любому посетителю. С установкой указателей не было никаких проблем, устанавливаются легко и просто. А вещь эта нужная.

Відповісти
Ответить на отзыв