Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Зовнішній оптичний Патч-корд OSS-SC / UPC-SC / UPC-D-175 HDPE, діаметр 5 мм, довжина 175 м

Код товару: 28972
Цiна
999.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
999.00 UAH
    Виробник: "Cor-X", Украина

    Зовнішній оптичний патчкорд.
    Оболонка: поліетилен HDPE, чорний
    Тип коннектора: SC
    Максимальний натяг 1000 Н
    Діаметр: 5 мм
    Довжина: 175 м

Опис
-align: justify;"> Зовнішній оптичний патчкорд OSS-SC/UPC-SC/UPC-D-175 використовується для швидкого створення PON і FTTH мереж довжиною 175 метрів. Даний патчкорд призначений для внутрішнього і зовнішнього монтажу. Повністю діелектрична конструкція дозволяє підвішувати патчкорд на опорах ліній електропередач. Максимальний натяг кабелю до 1000 ньютон по довжині кабелю, крім місць, де даний кабель закінчується.

На кінцях кабелю є коннектори типу SC/UPC. Зовнішня оболонка виготовлена ​​з поліетилену HDPE і має чорний колір. У патчкорді використовується одномодове оптичне волокно зі зменшеними втратами на вигинах. На кінцях патчкорду кабель діаметром 5 міліметрів переходить в закінчення діаметром 3 міліметри, а на саме закінчення встановлені коннектори.

На нашому сайті Ohrana.ua ви можете купити зовнішній оптичний патчкорд OSS-SC/UPC-SC/UPC-D-175, 175 м та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання і надати вам консультацію. Зробіть замовлення зараз, а ми одразу відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики

</tr >

Тип конекторів SC / UPC
Внесені втрати пари конекторів, дБ ≤0 , 5
Зворотне відображення, дБ ≤-50
Тип волокна Одномодовое (G.657.А2)
Колір оболонки кабелю Чорний
матеріал оболонки Поліетилен (HDPE)
Діаметр кабелю, мм 3
Вага кабелю, кг / 100м 2.1
Мінімальний радіус вигину, мм 50
Загасання в кабелі, дБ / км ≤0.4 (при 1310 нм), ≤0.3 (при 1550 нм)
Максимальний натяг, Н 1000 к основної частини патчкорду. Закінчення діаметром 3 мм не повинні піддаватися розтягує навантаженні перевищує 50Н.
Діапазон робочих температур, ° C -35 - +70
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.