Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Зовнішній оптичний Патч-корд OSS-3-SC / UPC-SC / UPC-D-100 LSZH, діаметр 3 мм, довжина 100 м

Код товару: 28529
Цiна
431.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
430.92 UAH
    Виробник: "Cor-X", Украина

    Зовнішній оптичний патчкорд.
    Оболонка: LSZH чорна, що не поширює горіння
    Тип коннектора: SC
    Максимальний натяг: 200 Н
    Діаметр: 3 мм
    Довжина: 100 м

Опис

Зовнішній оптичний патчкорд OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-100 використовується для швидкого створення PON і FTTH мереж довжиною 100 метрів. Діаметр кабелю становить 3 міліметри. Даний патчкорд призначений для внутрішнього і зовнішнього монтажу. Повністю діелектрична конструкція дозволяє також підвішувати патчкорд на опорах ліній електропередач при коротких відстанях провисання (до 30 м). Максимальний натяг кабелю — до 200 ньютон. Звертаємо увагу, що при підвісі патчкорду не можна застосовувати звичайні клинові затискачі, які тримають тільки за оболонку кабелю.

На кінцях кабелю є коннектори типу SC/UPC. Зовнішня оболонка виготовлена ​​з нерозповсюджуючого горіння безгалогенного низькодимного LSZH матеріалу чорного кольору. У патчкорді використовується одномодове оптичне волокно зі зменшеними втратами на вигинах.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити зовнішній оптичний патчкорд OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-100 LSZH, 100 м та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, а ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики

</tr >

Тип конекторів SC / UPC
Внесені втрати пари конекторів, дБ ≤0 , 5
Зворотне відображення, дБ ≤-50
Тип волокна Одномодовое (G.657.А2)
Колір оболонки кабелю Чорний
матеріал оболонки LSZH
Діаметр кабелю, мм 3
вага кабелю, кг / 100м 0,9
Мінімальний радіус вигину, мм 15
Загасання в кабелі, дБ / км ≤0.4 (при 1310 нм), ≤0.3 (при 1550 нм)
Максимальний натяг, Н 200
Діапазон робочих температур, ° C -35 - +70
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.