4-портовий некерований PoE комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
немає в наявності
Фото 1 4-портовий некерований PoE комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
Фото 2 4-портовий некерований PoE комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
Фото 3 4-портовий некерований PoE комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
Фото 4 4-портовий некерований PoE комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
Код товару: 29282
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "UTEPO", Китай
    4-портовий некерований POE комутатор.
    PoE порт: 4 x 100 Мбіт/с
    Uplink порт: 1 х 100 Мбіт/с
    Протоколи PoE: IEEE 802.3af/at
    Макс. пропускна здатність: 1.0Gbps
    Живлення: DC 48 В-54 В
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Некерований PoE + комутатор UTEPO UTP1-SW0401-TP60
полегшує живлення PoE-сумісних пристроїв через Ethernet кабель передачі даних. Комутатор має 4 порти PoE 10/100 Мбіт/с для підключення сумісних пристроїв, таких як IP-камери, IP-телефони, точки доступу (WiFi), подільники PoE і т.д. Загальна потужність PoE 60 Вт (в середньому 15 Вт/порт, максимальна потужність 30 Вт/порт). Він також має окремий UpLink порт Ethernet (10/100 Мбіт/с) для підключення до інших комутаторів вищестоящої мережі або консолідуючого пристрою автономної мережі, наприклад, реєстратору або мережевого сховища. Завдяки передової технології передачі, цей комутатор дозволяє підключатися до висхідній лінії Ethernet до 100 м і до пристроїв PoE понад 100 м, при цьому в режимі відеоспостереження (CCTV) відстань може бути збільшена до 250 м за рахунок зниження швидкості мережі до 10 Мбіт/с.
Особливості
  • Спеціально розроблений для систем відеоспостереження
  • Перемикання 5 портів 10/100 Мбіт/с (4 спадного каналу PoE + 1 висхідний канал)
  • Нормативні акти ESD, електричні розряди, захист від перешкод
  • Внутрішній кеш 768 Кб
  • 2Kb MAC таблиця
  • Світлодіодні індикатори стану PoE і зв'язок
  • POE: 802.3at/af (макс. 30 Вт на порт)
Як купити
Характеристики
Ethernet порти (Uplink) 1x RJ45 (10 / 100M)
Ethernet порти (DownLink) 4x RJ45 (10 / 100M) c PoE
потужність PoE Все порти ≤30Вт; Загальна ≤60Вт
Швидкість пересилання пакетів 0.74Mpps
Буферна пам'ять 768K
Розмір таблиці MAC 2K
Живлення DC 48В ~ 54В
потужність <5Вт (65Вт з навантаженням)
Блискавкозахист Контактний розряд 6 кВ
Розміри 135х85х27 мм