Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Одномодовий оптичний модуль SFP Dahua DH-PFT3960 (передавач)

Код товару: 44737
Цiна
1 092.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 092.08 грн
    Виробник: "Dahua", Китай

    Відстань передачі: до 20 км

    Макс. пропускна здатність: 1.25 Гб/с

    LC роз'єм.

    Довжина хвилі 1310/1550nm

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Одномодовий оптичний модуль SFP Dahua DH-PFT3960 (передавач) використовується для зміни формату сигналу, що надходить на оптоволокно при двосторонній передачі даних.

Основні особливості

При використанні цього пристрою можна збільшити пропускну потужність каналу. Для повноцінної роботи також необхідно придбати приймальний прилад. Спільно їх можна використовувати для відеоспостереження.

Технічні характеристики:

  • тип роз'єму — LC;
  • працює з FP з 1310 і 1550 нм;
  • маса 0,020 кг;
  • швидкість до 20 км при 1.25 Гбіт / с;
  • IEEE802.3z;
  • діапазон робочих температур від -40℃ до +85℃;
  • DC 3.3 B;
  • матеріал виготовлення — сталь.

Де придбати

Купити Dahua DH-PFT3960 ви можете в нашому магазині. У нас є великий асортимент товарів для створення систем зв'язку, СКУД і сигналізацій. Якщо вам потрібна допомога у виборі бюджетного, але якісного обладнання, наші менеджери допоможуть вам зробити порівняння і підібрати вигідний, але доступний варіант. Також у нас можна замовити оптові партії.

Доставка по Україні через «Нову Пошту». У Києві та Запоріжжі можливий самовивіз.

Характеристики
Метод работы Двунаправленная передача по одному волокну
Макс. пропускная способность 1.25 Гб/с
Порты (выход) LC
Расстояние передачи 20 км
Длина волны 1310/1550nm
Доставка
Кур'єрська доставка по Києву
  • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
  • Замовлення до 1000 грн - 50 грн
  • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
  • Замовлення до 1000 грн - 70 грн (Оплата при отриманні)
  • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
  • Замовлення до 1000 грн - 45 грн (Розрахунковий рахунок)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.