HD-TVI MHD ColorVu камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF 2 Мп (3.6 мм) з сиреною
немає в наявності
Фото 1 HD-TVI MHD ColorVu камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF 2 Мп (3.6 мм) з сиреною
Фото 2 HD-TVI MHD ColorVu камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF 2 Мп (3.6 мм) з сиреною
Фото 3 HD-TVI MHD ColorVu камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF 2 Мп (3.6 мм) з сиреною
Фото 4 HD-TVI MHD ColorVu камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF 2 Мп (3.6 мм) з сиреною
Код товару: 29029
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Hikvision", Китай
    Роздільна здатність і формат: 2 Мп, 1920 x 1080
    ІЧ-підсвічування: до 40 м
    Ступінь захисту: IP67, вулична
    Живлення: DC 12 В ±25%
    Об'єктив: фокусна відстань 3.6 мм (кут огляду 51°)
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
2 Mp ColorVu Turbo HD видеокамера с сиреной Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм)
Опис
2МП Turbo HD X відеокамера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF —  вулична ColorVu мультиформатна камера, побудована на базі матриці high-performance CMOS з супер високою чутливістю 0,0005 Лк і апертурою F=1,0, що дозволяє камері працювати в кольоровому режимі цілодобово. Об'єктив камери з фокусною відстанню 3,6 мм забезпечує кут огляду камери по горизонталі 51° і має збільшену апертуру, що сприяє підвищеній чутливості в кольорі.
 DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм)
 DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм)
  • iDS-7204/08/16HQHI-M1/S
  • iDS-7208/16HQHI-M2/S
  • iDS-7204/08HUHI-M1/S
  • iDS-7204/08HUHI-M2/S
Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм)
Особливості:
  • 2.0 Мп CMOS матриця.
  • 24-годинне кольорове зображення.
  • PIR виявлення, світлова сигналізація, звукова сигналізація.
  • WDR 130 дБ, 3D DNR.
  • Фокусна відстань 3.6 мм.
  • Вбудована сирена.
  • IP67.
  • Мультиформатність (TVI/AHD/CVI/CVBS).
Характеристики
Сенсор 2 Мп CMOS image sensor
Кількість ефективних пікселів 1920 (H) х1080 (V)
Мінімальна освітленість колір: 0.005 Люкс / F1.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням
Довга витримка Max. 16x
Об'єктив 3.6 мм, Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м
Кріплення об'єктива M16
День / Ніч Колір
Синхронізація На внутрішній
Відношення сигнал / шум > 130 дБ
AGC Підтримує
Баланс білого Авто / вручну
BLC Підтримує
WDR / HLC Підтримує
Аудіо інтерфейс 1 вих
Умови роботи -40 ° C - + 60 ° C
Живлення DC 12В ± 25%
споживана потужність 8.5 Вт
Матеріал Метал + Пластик
Розміри 77х82х208 мм