20.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Turbo HD Acusense відеореєстратор Hikvision iDS-7208HQHI-M1/S 8 канальний до 4 Мп

Код товару: 28954
5 600.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 600.00 грн
  Бренд: "Hikvision", Китай
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Рішення Turbo HD 5.0 ​​характеризується кращими параметрами в порівнянні з попередніми серіями і збагачене новими функціями — це ще один прорив в області аналогових систем і систем відеоспостереження. Нова версія дозволяє передавати відео в режимі 24/7 в яскравих кольорах, з яскравістю і чіткістю, яких ніколи не було в системах TVI. Вперше в історії Turbo HD технологія глибокого навчання забезпечує розширені можливості відеомоніторингу, що перевершують світові галузеві стандарти. Заснований на алгоритмах штучного інтелекту, AcuSense Turbo HD DVR пропонує набагато кращу точність VCA. AcuSense — це, зокрема, виявлення людських фігур і транспортних засобів, а також фільтрація сигналів тривоги з інших джерел, крім людей і транспортних засобів.

iDS-7208HQHI-M1/S

В нових Turbo HD 5.0 ​​відеореєстраторах застосовується технологія глибокого аналізу відеосигналу (Deep Learning) блокуюча небажані спрацювання детектора, і дозволяє економити час оператора при пошуку в архіві записів, що стосуються всього процесу людей або автомобілів.

Цифрові відеореєстратори AcuSense здатні виділяти людину і транспортні засоби з масиву відеоданих і зробити знімки об'єкта для ефективного пошуку і вилучення відзнятого матеріалу.

iDS-7208HQHI-M1/S

Hikvision iDS-7208HQHI-M1/S являє собою 8-канальний Acusense відеореєстратор, який працює в стандарті 4in1, тобто він підтримує формати зображень: Turbo HD-HD-TVI, HD-CVI і AHD і старіші CVBS. Реєстратор має 8 відеовходів BNC, до яких можуть бути підключені аналогові і HD камери зазначених вище стандартів. Зображення з HD камер може бути записано з роздільною здатністю не більше 6 мегапікселів. Реєстратор iDS-7208HQHI-M1/S має можливість додатково підтримувати 2, а з виключеною аналітикою 4 IP-камери до 6 Mp і взаємозамінні 8 IP-камер при каналах HD в вимкненому стані. Завдяки підтримці Onvif реєстратор дозволяє підключати IP-камери інших виробників, крім Hikvision.

Системи відеоспостереження, побудовані на основі аналогової технології HD, характеризуються високою роздільною здатністю зображення до 3 Мп, відсутністю затримок зображення або ефектом його стиснення. Додатковою перевагою є можливість використання стандартного коаксіального кабелю або типового кабелю витої пари UTP, так що старі аналогові системи можуть бути розширені до новітнього стандарту HD.

Кабелі високого класу і їх професійне встановлення дозволяють передавати сигнал на відстань до 450 метрів. Для високоякісних витих пар UTP і спеціальних перетворювачів можна домогтися передачі на відстані 200/250 м.

Реєстратор iDS-7208HQHI-M1/S можезаписувати HD відео з роздільною здатністю не більше 3 мегапікселів 15 к/с і роздільною здатністю 720p 25 к/с. Зображення, отримане в цій роздільній здатності, має в багато разів більше деталей, ніж зображення з аналогових камер SD/CVBS.

Стиснення H.264, що використовується до цих пір з HD і старими IP камерами, більш неефективне з точки зору економії системи. Більш потужні процесори, використовувані в реєстраторах і камерах, дозволили реалізувати стиснення зображень більш високого покоління. Нове стиснення зображень H.265/H.265 + забезпечує високу якість зображення, зберігаючи при цьому більше місця на жорсткому диску і пропускну здатність мережі.

Удосконалене програмне забезпечення і ефективний процесор реєстратора iDS-7208HQHI-M1/S дозволяє створювати графіки записи в різних варіантах. Щотижневий розподіл з точністю до хвилин дає можливість працювати в точному діапазоні часу для безперервного запису і запису по тривозі, виявлення відео, а також розширеного аналізу зображень VCA. Також можливо буферизувати зображення перед виявленням події (попередній запис). Віддалене керування пристроєм через мережу в області пошуку, відтворення та завантаження записів (позначка з можливістю блокування і розблокування файлів перед видаленням) дозволяє зручно управляти пристроєм з будь-якої точки світу.

Крім того, функція інтелектуального пошуку дозволяє шукати події після певного виявлення руху, перетинання лінії або виявлення вторгнення в певній галузі (аналіз зображень VCA і SmartSearch).

Сучасна технологія HD-TVI дозволяє передавати дані телеметрії (керуючі дані) на камери через відеокабель. Завдяки цьому, без будь-якої додаткової інфраструктури, можна керувати аналоговими камерами: обертанням PTZ (обертання вліво, вправо, вгору, вниз, масштабування, зменшення масштабу, спеціальні функції), налаштуванням аналогових фіксованих камер через екранне меню або навіть керувати моторизованим об'єктивом.

Реєстратор iDS-7208HQHI-M1/S може додатково підтримувати IP-камери з роздільною здатністю до 6 Мп (також в протоколі OnVif). Це також гібридний пристрій, який може записувати до 4 камер відеоспостереження (після перемикання в режим аналітичного відключення). Це дозволяє розширити систему додатковими функціями, які є унікальними для IP-камер, без зайвих витрат.

Реєстратор iDS-7208HQHI-M1/S дає мережевий доступ до перегляду в реальному часі, відтворення, архівування, налаштування, а також обслуговування, надаючи ще більший діапазон можливостей для адаптації системи до сучасних очікуванням клієнтів, часто залишаючись у віддалених і постійно мінливих місцях по всьому світу.

Порт підключення RJ-45 дозволяє підключати пристрій до TCP/IP, PPPoE (версія IPv4 і IPv6) і WAN (Інтернет), використовуючи протоколи і мережеві сервіси, такі як: DHCP, SNMP, FTP, SMTP, E-Mail NTP , DNS, DDNS, UPnP.

Доступ через Web-браузер або безкоштовне клієнтське програмне забезпечення IVMS-4200 (Windows) і мобільну версію Hik-Connect (Android, iOS).

Функціональність

iDS-7208HQHI-M1/S підтримує 1 канал детекції осіб з аналогових камер або HDTVI або 4 канали каналу аналітики (людина/транспортний засіб).

Стиснення і запис:

 • Стиснення відео H.265 Pro + підвищує ефективність кодування і знижує витрати на зберігання даних.
 • Запис до 3 Мп HD і до 6 Мп IP.

Зберігання та відтворення:

 • Розумний пошук для ефективного відтворення.
 • Підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive).

Смарт функції:

 • Аналіз поведінки на основі глибокого навчання (людина або транспортний засіб) або виявлення обличч.
 • Підтримка подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелектуальних IP-камер.

Мережа і віддалений доступ:

 • Hik-Connect & DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення керування мережею.
 • Налаштовується вихідна смуга пропускання.

Особливості:

 • Аналіз поведінки і виявлення обличч на базі алгоритмів глибокого навчання.
 • До 12 IP-каналів.
 • Стиснення відео H.265 Pro +/H.265 Pro/H.265.
 • Підтримка аналогових, HD-TVI, AHD, CVI і IP-камер.
 • Передача сигналу 1080p на 800 метрів і 720p на 1200 метрів.
 • Жорсткий диск до 10 Тб.
Характеристики
Класифікація об'єктів 4 канали (людина / транспортний засіб)
Режим розпізнавання осіб режим розпізнавання осіб
розпізнавання осіб (канали) 1 канал (для аналогової HD камери)
Аналогові входи 4 канали (BNC)
HDCVI камери 4 Мп, 1080р, 720р
AHD камери 4 Мп, 1080р, 720р
TVI камери 3 Мп, 1080p , 720p; (3 Мп доступний тільки для каналу 1)
CVBS камери PAL / NTSC
IP камери 1 канал (до 5), расширений режим: 2 каналу (до 6), до 4 Мбіт / с, роздільна здатність до 6Мп, підтримка камер H.265 + / H.265 / H.264 + /H.264
Аудіо інтерфейси 1вх / 1вих (RCA)
розмова розмова 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудиовхода)
Інтерфейси відео виходу 1 HDMI, 1 VGA, 1 TV
Роздільна здатність відеовиходу HDMI / VGA: 1920x1080; CVBS: 704 х 576
Мультиекрани режим 1/4
Відео компресія H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264
Частота кадрів (головний потік) Звичайний режим: 4 Мп - 15 к / с, 3 Мп / 1080p / 720p - 25к / с; Lite режим: 4 Мп lite / 3Мп - 15к / с, 1080р lite / 720p lite / D1 - 25 к / с
Частота кадрів (доп. Потік) WD1 / 4CIF @ 12к / с; CIF @ 25к / с
Відео бітрейт 32 Кбіт / с - 6 Мбіт / с
Аудіо компресія G.711u
Відео детекция Виявлення VCA підтримується
Ethernet 1 RJ45 (10M / 100M)
Мережеві протоколи TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF
Макс. кількість користувачів 32
Внутрішні HDD 1 SATA до 10Тб
USB 2х - USB 2.0
RS485 1 порт
Живлення DC12В
потужність 18 Вт
Розміри 315 x 242 x 45 мм
Вага 1.16 кг
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.